Wersja do druku

141 stron: « < 14 15 16 17 18 19 20 > »

Avatar użytkownika
Stały Bywalec
co ja się będę rozpisywać:):)jak wiadomo, że ubrania są uszyte świetnie:Popodziwiam, koszula musi wyglądać bardzo dizajnersko w realu:)...

Pozdrawiam
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Wojtku jak zwykle duży plus dla Ciebie!!!Spódniczka w paseczki ładna oczywiście z ładną falbaneczką paseczki idealnie się zgadzają no,no...:):)A w koszuli to proponuje żebyś sobie zdjęcie zrobił i wstawił na forum oj dopiero będą Cię kobiety chwalić!!Wiesz zawsze to lepiej tak w realu bo na wieszaku to tak jakoś materiał się świeci i wogóle jakaś ona taka niewyrażna jest....:)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Patrzę na te dopasowane paseczki i myślę sobie, kiedy uda mi się osiągnąć taaaaaaką precyzję... chyba na emeryturze ;D
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Anett, wyrównanie takich paseczków przy spódnicy nie jest tudne, więc chyba dużo wcześniej posiądziesz tą umiejętność.
A jeszcze szyłem taką spodniczkę w kratkę z frędzelkami i sukieneczkę z dzianiny, ufff !!!! Jakoś udało się, że nic się nie ciągnęło. Oceńcie same !

--- Ostatnio edytowane 2010-11-20 03:04:46 przez Wojtek ---
Avatar użytkownika
Administrator
Wojtku ta dzianinowa sukieneczka zdobyła moje serce z wiadomego powodu :) I ciekawy pomysł z tym wiązaniem :> Perfekcyjna!
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Wojtku STRACH MA WIELKIE OCZY-pęknie sobie poradziłeś z dzianinką-zresztą co to dla Ciebie!!!!W końcu z Ciebie sam MISTRZ no nie!
Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Chyba przekonałem się do sukieneczek z dzianiny i to dzięki Wam , miłe Koleżanki. Oczywiście nieraz coś szyłem z dzianinki, odgrzebałem w swoim "archiwum" sukieneczkę chyba sprzed roku, też taka skromna, wpadająca w troche zielony odcień , czego nie widać na fotce.
Sukieneczka dzianinowa ładnie odzwierciedla kobiece kształty i to jest piękne.
A przy okazji taka falbankowa bluzeczka i do tego spódniczka. Kocham falbanki i chociaż szycie ich jest pracochłonne, to ja dosłownie relaksuję się przy takich falbaneczkach, falbanki doszywałbym wszędzie (żart)!
A spódniczka jest z szantungu, troszeczkę sztywny do szycia.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
bardzo kobieca i urocza ta bluzeczka z falbankami. udało mi sie znalezc sukienke która mnie strasznie zafascynowała, jest w starym wątku skukienka szary tulipan nie wiem czy kojarzysz Wojtku :D (wstawiona w dniu 20-12-2009),
Ja chyba zaczne sobie szukać męza krawca, to wcale nie jest głupi pomysł... albo złoze zamówienie u Wojtka (pst jakby co to nosze rozmiar 12 ;)
________________________________________________________
porozmawiajmy o szyciu.


Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Świetny ten zestaw bluzki z falbankami i spódniczki. Mogłabym być jego posiadaczką :)
Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Cieszę, że ten zestaw bluzeczki i spódniczki podoba się. Mnie też bardzo, bardzo, bluzeczka super kobieca.
Reggi, znależć męża-krawca to raczej bardzo trudna sprawa, bo my damscy krawcy jesteśmy gatunkiem wymierającym, powinno się nas wpisać do tzw. Czerwonej Księgi o ginących gatunkach zwierząt.
Ja próbuję namówić młodego człowieka do zainteresowania się szyciem (syn znajomej- pisałem o tym 17.11 br.), to może będzie następca.
A sukienki o której piszesz nie kojarzę, muszę sprawdzić, tyle tych kiecek przeszło przez moje ręce.

--- Ostatnio edytowane 2010-11-22 00:10:52 przez Wojtek ---

141 stron: « < 14 15 16 17 18 19 20 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.