Wersja do druku

141 stron: « < 15 16 17 18 19 20 21 > »

Avatar użytkownika
Administrator
Świetny ten zestaw bluzki z falbankami i spódniczki. Mogłabym być jego posiadaczką :)
Jej ja tak samo - z przyjemnością stałabym się właścicielką tego zestawu :) Uroczy!
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Naoglądałam się i mam nadzieję na więcej przyjemnosci dla oka i ducha:)
________________________________________________________
stefcia.pl
www.facebook.com/RobotkiStefci
mlecznepodroze.pl
Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
A u mnie zaczyna się sezon świąteczno - sylwestrowy i mamy w pracowni zlecenia na sporo sukienek wizytowo - wieczorowych. Wreszcie jest to co uwielbiam szyć najbardziej sukienki, sukienki....
Taka turkusowa sukieneczka, efekt mojego ostatniego szycia. Młoda klientka miała piękne nogi, rozmarzyłem się.......
Avatar użytkownika
Administrator
Wojtku mam wrażenie, że kiedyś szyłeś już podobną kreację i chyba w niemal identycznym kolorze!!
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Sus,ale Ty jesteś diabelnie spostrzegawcza ,typowa kobieta, szanowny małżonek ma "przechlapane", bo nic nie ujdzie Twojej uwadze.
Rzeczywiście pomyliły mi się fotki, wklejałem je już o północy, i tu turkusowa sukieneczka i tu , obie podobne. Kiedyś szyłem podobną, też bombkę z tymi drapowaniami. Ale teraz już właściwa fotka , a jeszcze dodatkowo taka skromna sukienka , w drugim ujęciu z żakiecikiem z jedwabiu. Bez przerwy coś szyję.....
Avatar użytkownika
Administrator
Sus,ale Ty jesteś diabelnie spostrzegawcza ,typowa kobieta, szanowny małżonek ma "przechlapane", bo nic nie ujdzie Twojej uwadze.
:D :D :D Racja, zwracam uwagę na szczegóły i raczej mało co umyka mojej uwadze ;) aczkolwiek zdarza się Wojtku ze coś przeoczę ;)
Rzeczywiście pomyliły mi się fotki, wklejałem je już o północy, i tu turkusowa sukieneczka i tu , obie podobne. Kiedyś szyłem podobną, też bombkę z tymi drapowaniami. Ale teraz już właściwa fotka , a jeszcze dodatkowo taka skromna sukienka , w drugim ujęciu z żakiecikiem z jedwabiu. Bez przerwy coś szyję.....

No słuchaj ta turkusowa podoba mi się bardziej! Ciekawy dekolt, świetnie to wygląda a i kolor jak dla mnie przyjemniejszy :)
Sukienka i żakiecik - uroczy zestawik :) Zwiewny i delikatny.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Wojtku sukieneczki turkusowe słodziutkie(w moim ulubionym kolorku.A co do nóg młodej dziewczyny.....Ty to się naoglądasz co?pewnie dlatego tak lubisz swoją pracę???
Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Rzeczywiście napatrzę się na kobiece kształty, ale to jest sprawa wtórna. W swoim zawodzie uwielbiam przede wszystkim ciuszki, które szyję. Potocznie mówiąc każdy mężczyzna robiera kobietę wzrokiem, ja natomiast nietypowo "ubieram" panią na którą patrzę. Interesuje mnie ubiór, oceniam go, patrząc myślę, co by zmienić.
To jest chyba tzw. zboczenie zawodowe.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Turkusowa to nie sukienka to dzielo sztuki.Wygląda jak z pokazu najlepszych projektantów.Podziw:)
A ja trochę przyuczam mojego meza do szycia. Wczoraj wymierzył , obcioł ,obrzucił i podszył na podszywarce 20 sukienek i 20 kominów na szyje :D (ja mu tylko zaprasowałam).Oj jaka ja jestem z niego dumna :)
Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Tydea, masz niesamowitego małżonka!!! Moje "krawieckie " pozdrowienie dla Niego.
No i widzicie moje Panie, chłop też się może przydać do takich pożytecznych rzeczy. Trzeba o nas dbać !!
A ja się cieszę, że następna bratnia ,męska "dusza" zasiada przy maszynie do szycia, jednak świat idzie w dobrym kierunku...

--- Ostatnio edytowane 2010-11-25 23:20:59 przez Wojtek ---

141 stron: « < 15 16 17 18 19 20 21 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.