Wersja do druku

141 stron: « < 18 19 20 21 22 23 24 > »

Avatar użytkownika
Świeżynek
Pięknie uszyta podziwiam:D:D
Avatar użytkownika
Administrator
Wojtku sukienka robi wrażenie :D z przodu totalnie zabudowana a z tyłu... NIESPODZIANKA! :) Świetny pomysł :)

Wojtku mozesz zerknąć w ten wątek :) -> KLIK
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Wojtku dziękuje w imieniu mojego meza za pozdrowienia.
Mój początkujący krawiec przeszedł na wyższy poziom, mianowicie poswiecilam swoje spodnie.Skrócił je sam od odmierzania do wyprasowania.Wyszło miód -malina :).
Spodnie ,spódnice,sukienki od klientów podszywa samodzielnie,ja mu tylko zaznaczę ,zaprasuje i obrzucę.Nieraz niezła kupka mu się uzbiera :D

A do Twoich sukienek ,to bede nudna i znowu powiem CUDENKO.
Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Tydea, cieszę się szanowny małżonek robi coraz większe postępy w szyciu.
A ja chciałem pokazać swoją pracę, którą właśnie dzisiaj w sobotę skończyłem, suknia ślubna. Dzielnie mi dziś pomagał mój "krawiecki wolontariusz-asystent" Dominik. On właściwie wyprasował całą suknię. Mnie się suknia bardzo podoba, jest skromna, taka powłóczysta, inna niż sukienki w żurnalach ślubnych. Co sądzicie ?
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Piękna - mnie się kojarzy ze starożytną Grecją :D
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Mnie jako sukienka ślubna średnio się podoba. Chyba przez ten materiał, który się tak świeci. W innym kolorze i na bal byłaby, jak znalazł. Mnie również bardzo kojarzy się ze starożytną Grecją.
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Wojtku uszycie mistrzowskie jak również wykończenie i wyprasowanie "na listek"pełen szacun dla Ciebie i WOLONTARIUSZA!!!Jeśli chodzi o krój to...trochę za dużo było tych sukien w tym sezonie i GRECZYNKI bardzo mi się opatrzyły ale jeszcze rok temu byłam nimi zachwycona.Teraz cieszę się że znów wraca moda na szerokie suknie księżniczki....jak z bajki!!!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Te warkocze pod karczkiem po prostu mnie zauroczyły. Poproszę zbliżenie:) i jak można instrukcję zrobienia:)
________________________________________________________
stefcia.pl
www.facebook.com/RobotkiStefci
mlecznepodroze.pl
Avatar użytkownika
Administrator
Tydea, cieszę się szanowny małżonek robi coraz większe postępy w szyciu.
A ja chciałem pokazać swoją pracę, którą właśnie dzisiaj w sobotę skończyłem, suknia ślubna. Dzielnie mi dziś pomagał mój "krawiecki wolontariusz-asystent" Dominik. On właściwie wyprasował całą suknię. Mnie się suknia bardzo podoba, jest skromna, taka powłóczysta, inna niż sukienki w żurnalach ślubnych. Co sądzicie ?
Piękna ! MI się "greczynki" chyba nigdy nie znudzą :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Mnie jako sukienka ślubna średnio się podoba. Chyba przez ten materiał, który się tak świeci. W innym kolorze i na bal byłaby, jak znalazł. Mnie również bardzo kojarzy się ze starożytną Grecją.
To chyba moda po tym filmie " Moje wielkie Greckie Wesele " czy jakoś tak

Sukienka super , muszę spróbować swoich sił w sukienkach.
________________________________________________________

141 stron: « < 18 19 20 21 22 23 24 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.