Wersja do druku

141 stron: « < 17 18 19 20 21 22 23 > »

Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Dzięki za miłe uznanie.
Tydea, napiszę na priv.
Avatar użytkownika
Administrator
Piękny kostium! Sama elegancja i kobiecość. Ah i ten kolorek :angel:
Słuchajcie mój mąz wczoraj pierwszy raz zasiadł do mojej maszyny. Dziura w kieszeni w kurtce a "wyrodnej żonie" nie chciało się tego przeszyć bo szyje dla siebie. I sam zaszył :D
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Susanna ,rozpętamy rewolucje szyjących facetów :D


--- Ostatnio edytowane 2010-11-29 22:38:51 przez tydea ---
Avatar użytkownika
Administrator
Tydeo a ponieważ zrobiłam mu zdjęcie jak siedzi przy maszynie to zastrzegł, że mam tego nie upubliczniać :D a jak napiszę coś na blogu to tylko pod tytułem "zła żona" :D
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Świeżynek
Piękny kostimik super uszyty:D:D
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Jasny kostiumik jak marzenie :D
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Sussana ,a mój przeciwnie siedzi u mnie w zakładzie przy maszynach i udaje krawca :D.Nagania mi klientów :D
Avatar użytkownika
Administrator
Sussana ,a mój przeciwnie siedzi u mnie w zakładzie przy maszynach i udaje krawca :D.Nagania mi klientów :D
Hahahaha MISTRZU!!
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Serdeczne pozdrowienia dla szyjących mężów Susanny i Tydei, TAK TRZYMAĆ DRODZY PANOWIE !!!. Może nasze Panie nas docenią, że jesteśmy coś warci !!
A poniżej sukienka , którą uszyłem w tym tygodniu, też na okres świateczno-karnawałowy.
W odwrotnej kolejności są fotki, najpierw powinien być przód sukienki.

--- Ostatnio edytowane 2010-12-04 01:24:02 przez Wojtek ---
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Szycie perfekcyjne Wojtku!!!a jeśli chodzi o sukienkę to trochę się pani zabudowała z przodu natomiast plecki wyeksponowała bardzo ładnie!Pięknie Ci się "fala"ułożyła.

141 stron: « < 17 18 19 20 21 22 23 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.