Wersja do druku

141 stron: « < 16 17 18 19 20 21 22 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Wojtku pozdrowię na pewno ,dziekuje .On juz Cie zna :),bo pokazywałam mu Twoje suknie.:)
Mam czym się pochwalić ,mam niesamowitego meza .Wspiera mnie w mojej krawieckiej karierze :D.
Miesiąc temu otworzyłam mój maly zakład i bardzo mi pomaga.Małymi krokami uczę go.Zaczynał od prucia :D ,ale sie zbuntowal i domaga się ze on chce szyc:D.
Gdy wracamy po pracy do domu ,to się śmiejemy do mojego syna ze krawcy wrócili.
Avatar użytkownika
Administrator
Skarb nie mąż!!Jakby mój zasiadł do maszyny to chyba bym padła :D
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Mój połknął bakcyla :)
Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Tydea, coraz większy mam szacunek i podziw dla Twojego małżonka. A Ty szkolenie męża w szyciu zaczęłaś zupełnie prawidłowo, czyli od prucia. Ja, kiedy zaczynałem naukę krawiectwa, będąc jeszcze chłopakiem, na początek dostałem parę starych sukienek, bluzek i spódnic. Musiałem to wszystko popruć, oczyścić z nitek, a potem spowrotem zszywać ręcznie, aż w miarę dobrze opanowałem posługiwanie się igłę. Dopiero potem dopuszczono mnie do maszyny.
Nauczaj pilnie małżonka, a sądząc z Twoich wypowiedzi ma chyba smykałkę do szycia, więc na efekty nie przyjdzie długo czekać !! Powodzenia !!
A tak przy okazji efekt mojego szycia w tym tygodniu (m.in.)- sukienka sylwestrowa, niektóre klientki są zapobiegliwe i dużo wcześniej składają zamówienia.

Avatar użytkownika
Administrator
Jaka piękna!!!!!!!!!!!!!!!!! Kwiatki na materiale robią wrażenie :) Przeurocza :]
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Kwiaty...kwiaty..to co w tym sezonie modne jest.ładna praca Wojtku.
Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Tydea, jak mąż się przyłoży do szycia , to napewno będzie tworzył takie piękne ciuszki.
A ja tymczasem w dzisiejszą sobotę kończyłem taki kostiumik , który trochę się przeleżał, a muszę zaznaczyć, że w takie soboty pomaga mi jako wolontariusz ten syn znajomych Dominik. Ma chłopak smykałkę do szycia i wróżę mu ciekawą ,krawiecką przyszłość.

--- Ostatnio edytowane 2010-11-28 01:13:59 przez Wojtek ---
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Precyzyjna robota
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
ALEEEEEEEEEEEEE piękny-cudowny.Elegancki,delikatny i kobiecy kostium .Piękny
Wojtku zadziwiasz mnie tym młodym człowiekiem .Dzisiejsza młodzież tylko przed komputerem siedzi a tu proszę taka perełka się trafiła .Tak mysle ,ze ma super nauczyciela to i ma chęci do nauki (az mu zazdroszczę,ze moze pobierać u Ciebie lekcje).
Wracając do mojego kochanego meza ,to nabrałam dla niego na niedziele cały wór do prucia :D.
Sam przyznał ,ze przy pruciu duzo się uczy ,bo widzi jak to jest wszywane.
Ale tak mysle ,ze zacznę mu dawać trochę ambitniejsze zajecia.Przeszadl juz zamiatanie zakładu,robienie kawy ,prucie to teraz czas na szycie :D
Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Dzięki za miłe uznanie.
Tydea, napiszę na priv.

141 stron: « < 16 17 18 19 20 21 22 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.