Wersja do druku

141 stron: « < 19 20 21 22 23 24 25 > »

Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Nie było mnie trochę na forum, bo jak zwykle sporo pracy. Ostatnio trafiła mi się seria garsonek i spódniczek, takich zwykłych, na codzień, ale też sympatyczne. To co zdołałem zdjąć aparatem.
I jeszcze taka niebieska sukieneczka z cienkiej wełenki.

--- Ostatnio edytowane 2010-12-12 00:48:11 przez Wojtek ---
Załączniki
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Co tu dużo pisać,po prostu mistrzostwo świata jak zawsze.Szary zakiet na jeden guzik w moim guście,tyle że z prostą ołówkowa spódniczka.Rewers też fajnie się układa.Myślę ,że jest wszywany w obłożenie-a może się mylę?:):)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ty mnie dobijasz:) Ja też tak chcę szyć:) Wszystko mi się podoba! Nie lubię żakietów, marynarek ale Ty robisz po prostu cuda, że mam ochotę je ubrać!!
________________________________________________________
stefcia.pl
www.facebook.com/RobotkiStefci
mlecznepodroze.pl
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Wojtku już chciałam pisać do Ciebie dlaczego nam nic nowego w tym tyg.nie pokazałeś!!!A tu masz...spódniczki,żakiety, a nawet sukienka.....Fajnie!I fajne zdjęcia robisz czego ja niestety nie umię no i nie mam sprzętu dobrego,ale co tam.Wykrakałeś mi i zostałam zmuszona szyć kolejne przebranie dla Misia tym razem strój na Jasełka dla STAREGO ROKU!!!Tylko jak wygląda stary rok....no na pewno jest stary ma brodę i laskę,a ubranie????Już mam uszyte ale zdjęcie wstawię po jasełkach,zobaczysz Michałka w innym wcieleniu!
Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Nie chcę popadać w sukienkową rutynę, więc parę uszytek z mojego "archiwum" tj płaszcze i kurteczki z zeszłego roku.
A do Trinny - Stary Rok zawsze wyglądał jak św. Mikołaj, to może taki kostium dla Misia, prosimy bardzo o prezentację.
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
PIĘKNE to wszystko , bardzo podoba mi się szara garsonka i czerowna krtka z paskiem.
________________________________________________________
Każde serce ma ciemne zakątki,gdzie są boleści,głupstwa i szczęścia pamiątki.
Adam Mickiewicz
Avatar użytkownika
Administrator
Zastanawiałam się gdzie Wojtku przepadłeś, wiedziałam, że napewno masz masę roboty... Kurcze wszystko mi się pogoda! Każda garsonka, każdy płaszczyk i ta spódniczka w kratę na dokładkę - wszystko bym zabrała i schowała do swojej szafy!
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Świeżynek
Wojtku REWELACJA:D:D
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Czy Tobie coś czasem nie wychodzi ? :))
________________________________________________________
"Nadzieja ma skrzydła ,przysiada w duszy i śpiewa pieśń bez słów "
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Wojtku kurteczka słodziutka!!!Uszyjesz mi taką.....................bo mi się nie chce!!!!!!!!!!!!!!!

141 stron: « < 19 20 21 22 23 24 25 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.