Wersja do druku

141 stron: « < 22 23 24 25 26 27 28 > »

Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Wojtku piękny prezent żonie zrobiłeś!!!
Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Staram się jak mogę, aby przypodobać się Koleżance Małżonce, bo to jest najważniejsze !!!
W pracowni wykończyłem jeszcze dwie takie sylwestrowe kiecki, oddałem szczęśliwym klientkom i na ten rok "chwatit", czyli wystarczy z szyciem sylwestrowym. Pozostały jakieś do wykończenia dwie spódniczki i bluzka i to już sobie zrobię spokojnie do końca roku.
Sus, pisz kiedy tylko chcesz, może coś poradzę, a do tej kaszmirowej sukieneczki nie doszywaj rękawków !!!! Tak prezentuje się o wiele lepiej, a piszę te słowa nie jako krawiec, ale jako facet, mnie się lepiej podoba bez rękawków.
Coś mi się wpis rozciągnął, nie bardzo wiem jak to scieśnić???


--- Ostatnio edytowane 2010-12-29 09:54:41 przez Susanna ---
Avatar użytkownika
Administrator
Sus już poprawiła :)
OK Wojtku a więc albo będę pisać na privy albo założę nowy wątek.

Obie sukieneczki cudne!! Nie wiem która bardziej mi się podoba. Patrząc na czerwoną aż krew w żyłach płynie szybciej ;)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Ładne sukieneczki!!!Bardzo podoba mi się tkanina tej czerwonej sukienki co to jest Wojtku?
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Kolejne cuda,miło popatrzeć.:D:D
Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Trinny, na tej czerwonej sukieneczce materiał jest sztuczny , 50% poliester, 50% wiskoza, jest trochę marszczony, prawdę mówiąc nie spotkałem się z takim materiałem do tej pory.
A to jedna ze spódniczek, którą wreszcie spokojnie mogłem uszyć i wykończyć.
Avatar użytkownika
Administrator
Piękna! Super podkreśla szczupłą talię :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
No co tu by powiedzieć ??????
hehehe mistrzu :)
Mi podoba się bardziej popielata :)
________________________________________________________
"Nadzieja ma skrzydła ,przysiada w duszy i śpiewa pieśń bez słów "
Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Skrywałem tą sukieneczkę do tej pory, szyłem ją dla żony pewnego dyplomaty we wrześniu i uważam ją za najbardziej elegancką sukienkę, jaką szyłem w roku 2010, ale proszę zwrócić uwagę na sylwetkę tej pani. Coś idealnego, powiem tylko, że jest to żona dyplomaty nie z Polski ( nic nie ujmując naszym Paniom ).
Dla uszycia takiej sukni warto było zostać krawcem !!!!
Avatar użytkownika
Administrator
O mamusiu sex bomba! Figura idealna, ale cóż - bez takiej sukienki nie byłaby ona należycie podkreślona - Wojtku kolejny raz chylę czoła przed Twoim talentem i profesjonalizmem... sukienka olśniewająca!! Zapisuję ja na dysku, jest na co popatrzeć! A słuchaj czy ona ma z tyłu jakieś rozcięcie?
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

141 stron: « < 22 23 24 25 26 27 28 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.