Wersja do druku

141 stron: « < 25 26 27 28 29 30 31 > »

Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Fajne te bluzki...........ale szkoda,że nie będzie fotek sukienek:(
Avatar użytkownika
Administrator
Wojtku bardzo podobają mi się te sukieneczki, szczególnie pierwsza - taka ognista hiszpanka :)
A bluzeczki.... szalenie ciekawie wygląda ta z satyny! Coś innego, interesujący fason! No i ostatnia wspaniała :) Podobny fason był w Burdzie, planuję ją uszyć.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Wojtku czarno-czerwona sukienka to mój typ(sobie zmieniłabym tylko dekolt-np zrobiłabym serek i oczywiście gołe plecki)A ten dół ach...już go w tańcu widzę ale bym w niej szalała calutką noc!!!!Aha dorobisz jeszcze dla mnie kwiatek do włosków-koniecznie CZERWONY ok?Buziak za tą kieckę!
Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Buziaki przyjmuję w zasadzie w naturze, ale trudno, w świecie wirtualnym też możnato sobie wyobrazić. Serdecznie dziękuję za miłe słowa, jak już poprzednio pisałem , aby klientki były zadowolone.
I produkt mój ostatniej soboty , sukienka studniówkowa. Jak przejdą te studniówki, to może będzie trochę oddechu w szyciu, może uda mi się wybłagać o parę dni urlopu.
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Oooooooooooooooo ta jest świetna DOSKONAŁA!!!!!Jaki urlop Wojtku?????A co z nami????Jak to tak nie będziesz dokładał zdjęc???:(
Avatar użytkownika
Administrator
wow BOMBA! Bardzo seksowna, fajnie połączenie materiałów i kolorów :] Urlop ewidentnie Ci się należy ale nie odpoczywaj od nas!!
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Wojtku na twojej stronie można dostać zawrotu głowy , te wszystkie rzeczy takie piękne...... a ta fioletowa bluzka ,,miodzio. tylko mam pytanie, bo ona jest chyba ze satyny, czy ona ma jakiś zamek na plecach, jak ją ubrać ,no bo te guziczki z boku to chyba ozdoba. Wojtku odpoczywaj na urlopie ale bardzo proszę, nie od nas.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Następne cudo.:D:D:D:D
Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Ta bluzeczka fioletowa z satyny ma na tyle duży dekolt, że wkładana jest przez głowę. Fajnie wyglądała na klientce, zazdroszczę tej pani, że ma taką ładną rzecz.
Z moich wcześniejszych uszytków - taki żakiecik, bardzo sympatyczny i bluzeczka z oryginalnym żabocikiem, zastanawiam się nad uszyciem dla siebie podobnej koszuli , może być ciekawa.
Avatar użytkownika
Świeżynek
Bluzeczka śliczna, tylko materiał mi się nie podoba.
________________________________________________________
mój blog - Czarna herbata

141 stron: « < 25 26 27 28 29 30 31 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.