Wersja do druku

141 stron: « < 26 27 28 29 30 31 32 > »

Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Żakiecik odszyty na miarę MISTRZA WOJTKA!!!:)
Avatar użytkownika
Administrator
Żakiecik super, klasyka sama w sobie a bluzeczka przepiękna! Nie lubię satyny ale ta to mi się wyjątkowo podoba :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Ostatnio szyłem taką sukieneczkę i czerwony żakiecik, ale mam do szycia wieczorową suknię, właśnie dzisiaj zacząłem kombinować z krojem, już się nie mogę doczekać , aby zacząć szyć. Z tego powodu przesunąłem sobie ten krótki urlop, bo jestem zazdrosny jakby koleżanka przejęła szycie tej kiecki.
Avatar użytkownika
Świeżynek
Muszę przyznać, że status mistrza został Ci przyznany nie dla draki:)
Mam nadzieję, że i jak kiedyś będę potrafiła stworzyć tak piękne rzeczy:)
Avatar użytkownika
Administrator
Oj ta sukieneczka - sama słodycz i urok! Piękna, naprawdę piękna :D
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Piękności , zarówno żakiecik jak i sukienka. Żakiet ma mój ulubiony kolor.:angel:
Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Byłem dzisiaj zły na moją szefową, bo zacząłem już sobie fastrygować tą wieczorową suknię i chciałem rozpocząć szycie, a tu szefowa poprosiła, abym przerwał i uszył w ekspresowym terminie spódniczkę. Co miałem robić, odłożyłem sukienkę i wziąłem się za tą spódniczkę, ale byłem zły. Niemniej spódniczka wyszła chyba fajnie z tymi kontrafałdami, mnie się podoba. Ale ja nie lubię takiego zamieszania, ale pani każe , sługa musi....

--- Ostatnio edytowane 2011-02-02 23:45:49 przez Wojtek ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Nikt nie lubi jak się go odciąga od rozpoczętej pracy.
Niezła ta spódniczka.... na marginesie kto je konstruuje??? Ty czy macie jeszcze konstruktora?? Czy to raczej pomysły szefowej...?
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Administrator
Wojtku rozumiem ten ból - mnie samej też doprowadza do szału jak coś sobie zaplanuję, mam wenę, siadam do maszyny i bach - muszę zrobić coś innego. Wrrrr wkurzające na maxa. Ale sama spódniczka pięknie wyszła, Tobie nawet nerwy pomagają w pracy ;) Bo u mnie odwrotnie...
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Odpowiedż dla Night Foxa - większość ciuszków w naszej pracowni jest autorstwa naszej szefowej, albo kombinowanie z różnymi wykrojami. Ja raczej się projektowaniem nie zajmuję, przeważająca część mojej pracy to szycie, wykańczanie, trochę kroju.
Ale mam "przechlapane" - moja małżonka zobaczyła fotkę tej spódniczki i ona chce mieć też taką.Jeżeli do soboty kupi materiał, to niedzielę mam z głowy, od rana do wieczora przy maszynie, a jeszcze miałem planowane pranie i prasowanie, z którego żonka mnie nie zwolni. No cóż, podobno od tego jestem, aby służyć paniom......

141 stron: « < 26 27 28 29 30 31 32 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.