Wersja do druku

141 stron: « < 27 28 29 30 31 32 33 > »

Avatar użytkownika
Świeżynek
cudowne jestem pełna podziwu
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Sukienka jest urocza! Ja też taką chcę!:)
________________________________________________________
stefcia.pl
www.facebook.com/RobotkiStefci
mlecznepodroze.pl
Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
A to efekt mojej intensywnej pracy w ostatnim czasie. Wieczorowa suknia dla młodej klientki na jakiś karnawałowy bal. Wyszła chyba nieżle, ale miałem pewne kłopoty z tą panią, bo na początku wpadła w panikę, że sukienkę będzie jej szył facet. Miała ogromny dystans do mnie, na pierwszą miarę przyjechała z koleżanką, która pomagała jej zakładać zfastrygowaną sukienkę. Z reguły ja pomagam klientkom założyć sukienkę do przymiarki. Ale potem zobaczyła, że "nie gryzę", a sukienka wychodzi całkiem fajna, to nabrała trochę zaufania do mnie i wszystko skończyło się dobrze.
Na ogół klientki traktują fakt szycia przeze mnie sukienki czy garsonki , jako taką ciekawostkę, ale z reguły z życzliwością i dozą zaufania.
Avatar użytkownika
Administrator
Wojtku bo Ty jesteś trochę taki krawiecki dinozaur - mało kiedy spotyka się facetów krawców jeszcze z takim zamiłowaniem i uwielbieniem do szycia :D
A sukienka przepiękna! Kolor zachwyca ale krój - niesamowity! Ta pani wyglada w niej olśniewająco i niezwykle kusząco!
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Niesamowity i jedyny w swoim rodzaju jesteś MISTRZU!!!
Avatar użytkownika
Świeżynek
Wojtku jesteś niesamowity te stroje to krawiectwo z wysokiej półki piękności.....Mnie to by się przydał taki stylista....
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Piekny kolorek:D Oczywiscie nie bede oryginalny- mistrzostwo:) znakomicie lezy na modelce. Swietne sa te ramiaczka fajnie wygladaja z tylu:D
brawo:)


--- Ostatnio edytowane 2011-02-13 17:51:40 przez LudwikXVI ---
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
no panie Wojtku ja się nie dziwie tej pani, też się tak czułam gdy pierwszy raz zaszłam do ginekologa gdzie okazało się że jest to pan, pierwsze moje odczucie było natychmiast wyjść :D
ale tak mnie sprytnie zagadał, że jestem mu wierna już 7 rok :D myślę że ta pani wróci jeszcze do ciebie:D a tak na marginesie krawiec ma coś wspólnego z lekarzem, do jednego i do drugiego trzeba się rozebrać :angel:
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Piękne dzięki za słowa uznania, sukienka mnie się też podoba, odnosiłem wrażenie, że klientce też ta suknia sprawiła radość. Kiedy już ją odbierała, był cichy komentarz - Dziękuję panie Wojciechu, jest pan niesamowity... Czy to był komplement ?
A na temat kontaktów krawiec - klientka, zastanawiam się , czy nie zacząć pisać książki. Teraz wszyscy piszą książki lub wspomnienia. Może byłby ciekawy materiał dla socjologa. A porównanie Anistach jest bardzo trafne, rola krawca damskiego jest podobna do roli lekarza - ginekologa. Chociaż muszę wyrazić swoją opinię ,że ja tak głęboko w kobiecość nie wkraczam, jak ginekolog, mnie wystarcza powierzchowność kobiety .Ale drogie koleżanki, jestem ciekawy Waszych ewetualnych odczuć, jakby przyszło Wam szyć sukienkę u krawca- faceta ?
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
:D ja ostatnio zauważyłam jeśli chodzi o mnie kobietę krawcową, że starsze panie się wstydzą rozebrać, strasznie się tłumaczą, że im tam coś wystaje tam coś wisi :-S jak by nie było mają już koło 80 -tki i mam wrażenie że źle się czują przy mnie 30-stce :-S
________________________________________________________

141 stron: « < 27 28 29 30 31 32 33 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.