Wersja do druku

141 stron: « < 28 29 30 31 32 33 34 > »

Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Wojtku jeśli chodzi o Twoje pytanie jakie byłyby nasze odczucia:DTu nie ma się co zastanawiać tylko to sprawdzić,więc DZIEWCZYNY Z FORUM bierzemy szmaty i jedziemy do Wojtka,a po wszystkim.....to my Cię już Wojtuś opiszemy.............................................:):DB-)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ciekawe w co by Wojtek przyodział moje sadełko?:D Kiedy jedziemy?:D:D:D:D:D:D
Avatar użytkownika
Administrator
Wojtku jeśli chodzi o moje odczucia to jeśli tym krawcem byłbyś TY to nie widzę żadnego problemu :D
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ja jestem przyzwyczajona do panów krawców, w końcu tato szyjący :) Więc nie ma problemu. A właśnie nie dalej niż przedwczoraj dostałam info o panu robiącym przeróbki krawieckie i mam zamiar udać się do niego z kurtką (sama przeróbek nie lubię robić).
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Super sukienka! Ja planuję taką samą tylko czarną.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Drogie Koleżanki i Ty Ludwiku XVI wpędziliście mnie w kompleksy, nie było mnie przez pewien czas na naszym forum (padł mi mój laptop, byłem na urlopie i jeszcze dopadła mnie grypa), a tutaj tyle się dzieje !!!!! Tyle wpisów, nowe koleżanki, tyle nowych uszytych kreacji, że nie wiem co czytać.
Ale to cieszy, że nasze forum staje się coraz bardziej popularne, tak trzymać !!!!
A to co udało mi się uszyć w ostatnich dniach, bluzeczki i spódniczki.
Myślę, że za kilka dni odnajdę się......

--- Ostatnio edytowane 2011-02-26 01:43:16 przez Wojtek ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ech, jak zwykle wszystko doskonałe ... :)
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Wojtku cieszę się,że wróciłeś!!!A już chciałam wysyłać list gończy za Tobą!!!Z Arturem też tak było tyle,że On już nie wrócił....Wojtku wszystko pięknie poszyłeś,zdjęcia ładnie oprawiłeś...Moją faworytką jest czarna spódnica,Swego czasu bardzo bałam się tego typu fasonu,że poszerza....jednak teraz coraz bardziej przychylnie jestem do niego nastawiona!!!:D
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Wszystko pięknie uszyte, mi najbardziej podoba się czarna spódnica i czerwona bluzeczka świetnie by razem pasowały:)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
wszystkie Twoje dziela sa fenomenalne:)haha jakie kompleksy!!! bez przesady:P
________________________________________________________

141 stron: « < 28 29 30 31 32 33 34 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.