Wersja do druku

141 stron: « < 24 25 26 27 28 29 30 > »

Avatar użytkownika
Administrator
Wojtku obie sukienki śliczne i w bardzo podobnym kolorze. Potwierdzam - wszelkie odcienie czerwieni, różu, fuksji są teraz na czasie :)
A wiewióreczka jest prześliczna :) Przypomniało mi się jak kiedyś w klasie chyba 3 byłam przebrana za wiewiórkę :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
A to moje ostatnie uszytki : spódniczka (chciałbym mieć taką)oraz długo szyty płaszczyk.
I zmieniłem również sobie awatar, bo on oddaje atmosferę mojej pracy (facet szyje sukienkę i lubi apaszki ).
ALE NA FOTCE TO NIE JESTEM JA !!
Avatar użytkownika
Administrator
A miałam właśnie pytać - to Tyt Wojtku ;) Wydaje mi się jednak, że masz trochę więcej lat niż pan na fotce ;)

A co do płaszczyka... ah cudo! Fason bardzo kobiecy a kaptur bardzo przydatny. Spódniczką jak zwykle śliczna i kobieca.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
super płaszczyk, taki chciałabym sobie uszyć (z kapturem). Gdzie mogłabym znaleźć podobny wykrój? albo taki sam?
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Wojtku szkoda,że to nie jesteś Ty na tym zdjęciu bo właśnie tak sobie Ciebie wyobrażałam!!!Płaszczyk jak najbardziej fajny,a spódniczka-chcesz to Ci taką uszyję:)Jestem przekonana,że będziesz w niej super wyglądał,a jak Ci się znudzi to mi ją oddasz co????Wiesz mi też się ona podoba-bardzoB-)
Avatar użytkownika
Świeżynek
Mnie do gustu bardzo przypadła spódnica. Świetne kolory i krój ; )
________________________________________________________
Przeszyj to sam ~
Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Dzięki za pochwały, staram się aby klientki były zadowolone i chyba są.
Trinny, rozbroiłaś mnie całkowicie swoją ofertą, nikt ,nigdy dla mnie nic nie uszył, oprócz tego ,że sam sobie coś uszyłem. A na awatarku, to jestem trochę starszy od tego sympatycznego młodego człowieka, ale kimkolwiek on jest, to "bratnia" dusza w krawiectwie.Resztę napiszę na priv,
I przytrafia mi się do szycia jeszcze jedna spódniczka , jak poniżej.Też mi się podoba, zazdroszczę Wam dziewczyny !!
Avatar użytkownika
Administrator
O Wojtku to ja poproszę tę najnowszą spódniczkę w kratkę - po co Ci taka, oddaj mi :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Nie będę oryginalna - płaszczyk jest cudny!!!!!
Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Ojej, dziewczyny, jakie ja mam zaległości na forum. Było sporo pracy, wiadomo studniówki, więc szycie kiecek w ekspresowym tempie, nawet nie robiłem fotek. Ostatnie dni to takie bluzeczki jak poniżej.
A teraz idę przeglądać forum.
Okazało się, że mam dwie fotki sukienek studniówkowych, jedna czarna tiul, druga szafirowa satyna,

--- Ostatnio edytowane 2011-01-21 01:58:14 przez Wojtek ---

141 stron: « < 24 25 26 27 28 29 30 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.