Wersja do druku

141 stron: « < 21 22 23 24 25 26 27 > »

Avatar użytkownika
Administrator
Wojtku dla Ciebie warto jechać i 500 km :) Macie bardzo fajny zwyczaj w pracowni :D Satynowy fartuszek rzecz ważna ;) A co do ciuszków to zauroczyła mnie różowa sukienka ahhhh cudowna!
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Wojtku te nadgodziny powiedzmy ok ,ale sobotę mogłeś sobie odpuścić bo zmęczenie się upomni o to samo.
Szyjesz pięknie i to jest Twoim wielkim atutem ,przez to jesteś doceniany .
Szefowa sama powinna Cię zwolnić z tej soboty .
A wpadki wszystkich irytują ,ja żartowałam:) bo kurcze nic kreatywnego juz nie mogę wymyślić zacznę uśmieszki lub gwiazdki stukać :)
Pozdrawiam
________________________________________________________
"Nadzieja ma skrzydła ,przysiada w duszy i śpiewa pieśń bez słów "
Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Rzeczywiście zmęczenie trochę daje o sobie znać i widzę, że moja wydajność z " hektara " spada. Ale odpocznę w Święta, bo przed Sylwestrem musimy parę kreacji wykończyć. Ale te nadgodziny przy maszynie rekompensuje mi fakt, że coraz więcej klientek zamawia sukienki, czyli " come back " sukienek staje się realny.
A to czym jeszcze zdołałem uszczęśliwić moje klientki: "grzeczna" szara sukieneczka i taka kreacja wieczorowa.
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
wow!Fioletowa zrobi furrorę!!!szyłam kiedyś podobną tzn.góra tak samo a dół lekko się rozszerzał z tyłu był malutki godet taki malutki tren.
Avatar użytkownika
Administrator
Fioletowa jest piękna i nawet błyszcząca satyna w tym wydaniu mi się podoba :) Oj ubrałabym taką :] Ale ta szara... cud, miód i orzeszki! Baaaardzo elegancka - ah no prawie się zakochałam (staram się tak nie pisać i nie zakochiwać się w przedmiotach).
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Rzeczywiście zmęczenie trochę daje o sobie znać i widzę, że moja wydajność z " hektara " spada. Ale odpocznę w Święta, bo przed Sylwestrem musimy parę kreacji wykończyć. Ale te nadgodziny przy maszynie rekompensuje mi fakt, że coraz więcej klientek zamawia sukienki, czyli " come back " sukienek staje się realny.
................
Ja jak czuje przemęczenie od szycia to biorę plecak, czasem gitarę też i jadę w Góry. Najbliższy urlop... Biegówki na Sylwestra w Górach Izerskich... Przy okazji testowanie sprzętu na sobie i szukanie inspiracji na Nowy Rok :)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Uffff. wreszcie mam 4 dni wolne, ciekawe kiedy zatęsknię za maszyną ?? Dziś wyszedłem z firmy o 20-tej, a wykończyłem taką karnawałową niebieską sukieneczkę i jeszcze bluzeczkę.
Dla mnie najmilszym podarunkiem pod choinkę jest radość klientek z nowego ciuszka, a było tych dowodów wdzięczności sporo w ostatnich dniach , głównie cmoknięcie mnie w policzek przez uradowaną klientkę ( dobrze ,że żona tego nie widzi !!)
Avatar użytkownika
Administrator
Wojtky błękitna sukienka mnie zauroczyła :) Wspaniała!! Uwielbiam takie fasony!!!!!!!!!!!!!
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Mnie też ogromnie przypadła do gustu ta falbankowa , niebieska sukieneczka. Jak ona ślicznie wyglądała na klientce , nie mogłem oderwać wzroku.
A moja żona dostała ode mnie pod choinkę jako prezent taką spódniczkę, jak poniżej. Oczywiście szyłem ją w pracowni, a nie w domu, aby była niespodzianka. I była wraz z dużą radością !!!
Avatar użytkownika
Administrator
Jej śliczna! Tez bym chciała dostać taki prezent :) Mam podać wymiary?? :D
Pewnie żonka zachwycona :) A Wojtku będę szyć sukienkę na studniówkę i chciałabym z Tobą skonsultować 2 sprawy - czy w razie problemów mogę do Ciebie napisać?
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

141 stron: « < 21 22 23 24 25 26 27 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.