Wersja do druku

141 stron: « < 12 13 14 15 16 17 18 > »

Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Wojtku MASZ TALENT!!!Szyjesz bardzo ładnie,estetycznie widać dopracowany najdrobniejszy szczegół!!!Jestem pełna podziwu i umiejętności zwłaszcza,że jesteś MĘŻCZYZNĄ!!!Gratuluję Tobie talentu,a Twojej żonie SKARBU w domu!!!Widzę,że bardzo dużo szyjesz.Ja na co dzień pracuję w pracowni sukien ślubnych i wieczorowych niestety nie będę mogła się pochwalić tym co szyję w pracy(sami rozumiecie)ale "domowymi"robótkami chętnie się pochwalę.

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Garniturek skrojony na miarę Pan strażak (SYNECZEK)kostium nosi od balu do dnia dzisiejszego
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Wojtku konkurencja rośnie!!!

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Witaj Trinny,
Rozłożyłaś mnie na "cztery łopatki" fotką swojego synka przy maszynie i przy guziczkach. Coś pięknego !!!!!
Masz rację , konkurencja rośnie , a poważnie patrząc, może synowi spodoba się ten zawód w przyszłości. Niestety mało facetów spotyka się w tej branży, a wielka szkoda, bo krawiectwo to wspaniały zawód, zawód prawie artystyczny, dający olbrzymie możliwości tworzenia tak pięknych rzeczy, jak suknie , bluzki,kostiumy, które potem będą ozdobą każdej kobiety. Mnie tak wciągnęło krawiectwo, że nie wyobrażam sobie , by mógłbym robić coś innego.
Dziękuję za uznanie, staram się jak mogę, aby ciuszki , które szyję, były powodem do zadowolenia moich klientek, ale też długa praktyka w szyciu robi swoje.
Dlatego też dopinguj swojego synka ,aby w przyszłości wybrał kawiectwo i kontynuował dzieło Mamy, ale namawiam tylko na krawiectwo damskie, bo tylko tutaj w sukienkach , garsonkach, bluzeczkach są olbrzymie możliwości tworzenia pięknych kreacji, a w szyciu dla panów monotonia, ciągle garnitury i spodnie, zresztą szyjąc suknie ślubne i wieczorowe sama wiesz najlepiej !!
Suknia na fotkach przepiękna i proszę zaspokoić moją ciekawość, kto to jest ta osóbka w tej czerwonej wspaniałej kreacji, czyżby córeczka ?
Trinny, załóż swój odrębny wątek, co aktualnie szyjesz. Chętnie wszyscy obejrzą !!!
Serdeczne pozdrowienia,

--- Ostatnio edytowane 2010-11-09 01:35:47 przez Wojtek ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Fajne sukienki.

A Ty Wojtku nie poznałeś,że to ten artysta,który siedzi przy maszynie do szycia?
To konkurent Twój o którym Trinny pisze.
Pozdrawiam.

--- Ostatnio edytowane 2010-11-09 04:23:18 przez malgosia ---

--- Ostatnio edytowane 2010-11-09 04:24:06 przez malgosia ---
Avatar użytkownika
Administrator
Trinny szyjesz bombowo!!
Każdy Twój ciuszek mi się podoba a najbardziej to chyba "strażak Sam" ;) Syna masz superowego, pielęgnuj w nim tą ciekawość to może wyrośnie na krawca :]

Aha proszę załóż swój wątek krawiecki OK :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Trinny twoje zdjecia mnie powaliły, i niech konkurencja dalej rosnie,
Wojtku a mi dalej chodzi po głowie jedna z twoich sukienek. :/ ale niestety nie dam rady jej uszyć. chyba że ręcznie :D
________________________________________________________
porozmawiajmy o szyciu.


Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Wojtku ta przemiła osóbka w tej amarantowej sukience to nikt inny jak mój synuś.Miał 3 latka na tym zdjęciu więc jeszcze chętnie pozował w sukienkach moich klientek!!!Teraz to już z niego prawdziwy facet i nie da się namówić na przymiarki "dziewczyńskich kiecek"!!!Obraża się jak pokazuję to zdjęcie mam jeszcze jedno w stroju dla królewny,ale nie wstawię bo może mu kiedyś powiesz jako koledze "po fachu"nie będę ryzykować!!!Czy synek się zarazi od mamy...nie wiem póki co nie zmuszam,ale odkąd zaczął siedzieć to majstrował mi przy maszynie zawsze musiał mieć ścinek materiału taki jak mama szyje...Wczoraj pomagał mi kroić STRÓJ DLA INDIANINA na swój bal przebierańców(bo do stycznia po powrocie z przedszkola będzie się przebierał,tylko w niedzielę ma zakaz przebierania)tak było ze strojem strażaka przed balem go nosił i po balu do dnia dzisiejszego!!!Odblaski
się już pościerały od prania...
wracając do stroju indianina mamy problem,ale o tym napiszę w wątku PROBLEMATYCZNIE.
Dziękuję Wojtku za miłe słowa!!!Pozdrawiam.Miłej pracy na jutro życzę!!!(ja mam długi weekend-pusty sezon w branży ślubnej-niestety)
Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
A ja wbrew pozorom miałem pracowity długi weekend. W Dzień Niepodlełości szyłem w domu spódniczkę w kratkę, a piątek i sobotę miałem pracującą i skończyłem szycie tych dwóch sukieneczek.
Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
I jeszcze jedną sukienkę szyłem w ciągu tych ostatnich dni.
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Mnie najbardziej podoba się ta ostatnia sukienka. Fajne połączenie kratki i tego gładkiego materiału. Bardzo ładna.

141 stron: « < 12 13 14 15 16 17 18 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.