Wersja do druku

141 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Piękne B-):angel:
Sama jestem zwolenniczką sukienek B-)B-)B-), spodnie to dla mnie udręka:(

--- Ostatnio edytowane 2010-07-26 21:47:51 przez howtobeyourowndressmaker? ---
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Wojtku widać ,widać Twoje zamiłowanie .
Anna będzie z pewnością zadowolona i szczęśliwa z niespodzianki :)
________________________________________________________
"Nadzieja ma skrzydła ,przysiada w duszy i śpiewa pieśń bez słów "
Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Cieszę się, że przybywa zwolenniczek sukienek. Jest coś zjawiskowego w sukniach, sukienkach, sukieneczkach, jest tyle możliwości kroju , fasonów, materiałow , ja sukienki traktuję jak ósmy cud świata (no może dziewiąty).
Ale tak jak obiecałem fotka sukieneczki dla mojej solenizantki Ani. Leży idealnie i chyba się podoba, bo zaraz po wręczeniu była długa chwila zaniemówienia, a potem podziękowania i całusy.
Teraz jestem na luzie , po paru drinkach za zdrowie mojej kochanej Pani.
A jak podoba się sukieneczka moim drogim Forumowiczkom ?
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Piękna :) Bardzo podoba mi się ta duża kokarda z tyłu. Też bym chciała dostawać takie prezenty :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Jest urocza!!
Może i ja częściej zacznę chodzić w sukienkach...
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Cudo!!!!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dopisuje się fanka sukienek :) Lubię nosić i lubię szyć, zazwyczaj nie oszczędzam przy tym materiału, bo musi być szeroko, falbaniasto i kobieco. Nie dalej niż wczoraj uszyłam spódnicę, dzisiaj kombinuję z kolejną :) Tak więc, Wojtku, popieram gorąco i łączę się w zamiłowaniu :) Wątki Twoje przeglądam wzdłuż i wszerz i patrzę i podziwiam...
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Droga Anett, jeżeli możesz to pochwal się tą spódniczką, a może masz inne ciuszki, chętnie zobaczymy.
Bardzo trafnie określiłaś idee sukienki - szeroko, falbaniasto, kobieco. Ja kocham szyć właśnie takie sukieneczki, o szerokich , układanych lub plisowanych spódnicach, ozdobione falbaną. Ale i wąska , tzw. ołówkowa sukienka czy spódniczka też wygląda elegancko i kobieco.
Kiedy byłem jeszcze chłopakiem i uczyłem się krawiectwa damskiego, to odrazu poczułem jakiś szczególny sentyment do sukienek. Owszem sympatycznie szyło się czy bluzeczkę , czy żakiecik, ale taka zwiewna, kolorowa, falbaniasta sukieneczka zawsze wzbudzała moje emocje. I tak mi zostało.
Avatar użytkownika
Administrator
Wojtek widocznie "przeholowałeś" z tymi sukienkami a tak na serio to widocznie każdy wątek ma ograniczoną ilość postów a Twój był wyjątkowo bogaty w posty :) Nie będę się rozpisywać na temat każdej kreacji z osobna ale te sukienki z pierwszego posta położyły mnie na kolana! CUDA i CUDEŃKA :) Tak samo zauroczyła mnie biała sukienka z czarną koronką – sam wdzięk.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Droga Anett, jeżeli możesz to pochwal się tą spódniczką, a może masz inne ciuszki, chętnie zobaczymy.
Bardzo trafnie określiłaś idee sukienki - szeroko, falbaniasto, kobieco. Ja kocham szyć właśnie takie sukieneczki, o szerokich , układanych lub plisowanych spódnicach, ozdobione falbaną. Ale i wąska , tzw. ołówkowa sukienka czy spódniczka też wygląda elegancko i kobieco.
Kiedy byłem jeszcze chłopakiem i uczyłem się krawiectwa damskiego, to odrazu poczułem jakiś szczególny sentyment do sukienek. Owszem sympatycznie szyło się czy bluzeczkę , czy żakiecik, ale taka zwiewna, kolorowa, falbaniasta sukieneczka zawsze wzbudzała moje emocje. I tak mi zostało.
Postaram się w niedługim czasie pokazać swoje dzieła, ale z góry uprzedzam, że wcale nie są nadzwyczajne :) Gdzie mi do Ciebie i innych :)
________________________________________________________

141 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.