Wersja do druku

141 stron: « < 33 34 35 36 37 38 39 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Sukieneczka niebieska bardzo w moim guście[uwielbiam asymetrię w sukienkach inna sprawa jest taka,że poniekąd jestem na nią skazana]A spódniczka jasny popiel prześliczna, zresztą jak zawsze wszystko pierwsza klasa.
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Bardzo dziękuje za chęci wszystko w Twoim wykonaniu jest super. Ta niebieska sukienka jest cudna tak jak i ta druga spódnica. Benefis Małysza udany ?
Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Benefis Małysza oczywiście oglądałem w TV, zawiodła tylko pogoda. A ten weekend był dla mnie rzeczywiście nietypowy, bo nic nie uszyłem. Za to jeszcze ciepłe spod żelazka dwie sukieneczki z bieżącego szycia.
Objawieniem dla mnie jest nasz nowy kolega na forum Boguszw. Dla mnie bratnia dusza, szyje piękne suknie, cieszę się ogromnie, że do nas zawitał.
Susanno, ciekawy link o męskiej modzie i chociaż ja "robię" w modzie damskiej, bardzo mnie wciągnął.
a tak na marginesie, będę chwalipiętą i uważam, że ta niebieska sukieneczka z kokartką jest śliczna.....

Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Wojtku, taka sukienka mi się podoba. Skojarzyła mi się z jedną z uszytych przez ciebie.

Ania

________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Wojtku sukienki mega piękne, mnie osobiście podoba się bardziej ta czarna i usiłuje odgadnąć jak ta góra jest zrobiona i rękawki ?:p moze się przydać na przyszłość
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Magdo,góra tej czarnej sukienki jest super prosta. Szerokie ramiączka i na wierzch naszyte takie skrzydełka.
A przy okazji jeszcze jeden mój produkt, płaszczyk który klientka zleciła do uszycia jeszcze w lutym, teraz jak ciepło ma jak znalazł.
Avatar użytkownika
Administrator
Wojtku ta niebieska sukienka jest cudowna!! Nie mogę się na nią napatrzeć :) Czarna też ładna ale to niebieska zdobyła moje serce :)
I trencz uroczy, te kokardki świetnie tu pasują :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
O mamo!!! Płaszcz The Best !!! Jest przepiękny, coś w moim guście B-)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
A zdradzisz jak się dorabia taki granatowy pasek jak w tej niebieskiej sukience z kokardką? Naszywa się na gotową sukienkę?
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Wojtek, Ty to masz złote ręce! Przyłączam się do tych, którzy za niebieską...
________________________________________________________

141 stron: « < 33 34 35 36 37 38 39 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.