Wersja do druku

141 stron: « < 35 36 37 38 39 40 41 > »

Avatar użytkownika
Świeżynek
Wojtku jakie piekne rzeczy jestem w szoku,jak miło pooglądac
Avatar użytkownika
Świeżynek
Efekt mojej pracy w piątek i w sobotę - taka falbaniasta spódniczka dla młodej klientki, trochę pracy przy tym było, sporo szycia ręcznego, ale uważam, że efekt jest.
Kurczę, miałam coś podobnego gdy chodziłam do podstawówki... sentymentalna, urocza:)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
To ja dołączam się do ochów i achów i wyrażę moje zdanie na temat niebieskiej sukienki ...zupełnie jak nie z tej epoki ...po prostu boska
Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Moje drogie Panie, dziękuję za miłe słowa, ale te pochwały mnie deprymują. Wpadnę w rutynę i zacznę knocić przy szyciu. Ale żarty na bok, po prostu staram się dobrze szyć, do każdego ciuszka wkładać trochę serca, a nie rutynowo odwalać robotę.
Ostatnio też zajmowałem się taką bluzeczką, ogromnie mi się podoba fason, na dole ma wszytą gumkę, co nadaje takiego luzu bluzeczce.
Avatar użytkownika
Administrator
Fajna i w ślicznym kolorze :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Wojtku naprawdę podziwiam Twoje prace, czy to wszystko Twoje pomysły czy klientki mówią Ci co chcą żebyś im uszył ? Przyznam się i mam nadzieję, że nie będziesz miał mi za złe, że jak mam niezdecydowaną klientkę, która nie bardzo wie czego chce to pokazuję jej Twoje niektóre fotografie jako ewentualną propozycję :p wolę się przyznać bez bicia, żebyś nie był zdziwiony jak zamieszczę swoją pracę i będzie fason podobny do którejś z Twoich prac ;-)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Magdo, w 95 % to nie są moje projekty ciuszków. Albo klientka przychodzi z własnym pomysłem, albo korzysta z usług mojej szefowej, która jest dyplomowaną projektantką mody. Ja tylko coś nieraz doradzę, a tak to jestem krojczym i potem szwaczką. Więc korzystaj do woli z tych wzorów.
Jeszcze jedna bluzeczka, taka akurat na wiosnę.

--- Ostatnio edytowane 2011-04-07 01:35:49 przez Wojtek ---
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Rewelacyjny model, prosty i zarazem uroczy, te kwiatuszki dodają bluzeczce uroku, nieźle się przy nich napracowałeś i ten kolorek, piękny :D
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
fajna i "niebeska"!!!:)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Kwiaty bomba! One są z plisy robione?
________________________________________________________
stefcia.pl
www.facebook.com/RobotkiStefci
mlecznepodroze.pl

141 stron: « < 35 36 37 38 39 40 41 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.