Wersja do druku

141 stron: « < 37 38 39 40 41 42 43 > »

Avatar użytkownika
Świeżynek
A ja miałem ostatnio sporo pracy, uszyłem sukienkę ślubną, taką skromną raczej i sukienkę dla świadkowej.
Jak Wam się podobają ?
Fajna sukienka dla świadkowej, super kolor:) Jak zdążę to też uszyję krótką na czas zabawy;)
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Wojtku urzekła mnie sukienka dla świadkowej.Mój kolorek!!!
Avatar użytkownika
Administrator
Piękna ta sukienka dla świadkowej :) cudny kolor :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Niestety z braku czasu nie nadążam z oglądaniem i komentowaniem wszystkich pięknych szyć (albo uszytków), które są zamieszczane na naszym forum przez miłe koleżanki. Ale ogromnie cieszy fakt, że szyjecie dziewczyny cudowne ciuszki !!!!
A to co wyszło ostatnio spod mojej igły, takie różne sukieneczki.
Gorąco pozdrawiam nasze forumowiczki, bo jakoś moi koledzy po fachu mało są aktywni.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Super sukienki :) Szczególnie podoba mi się ta pierwsza :)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Mnie się zawsze podobają wszystkie Wojtka dzieła, ale najbardziej w moim guście jest pierwsza i druga sukienka, groszki są urocze. Wojtku chyba nie tylko Twoją wyobraźnie pobudza czerwona sukienka, młoda mówiła ze 4 razy ja ktoś na imprezie w tyłek klepnął :p no ale skoro tak się ubrała to musi się liczyć z konsekwencjami. :D
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
O jakie śliczne!! Ale faktycznie wszystkie wcześniejsze piękne. Pierwsza podbiła moje serce... boska..
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Pierwsze dwie najbardziej mi się podobają!! Ale wszystkie są pięknie uszyte!!
Avatar użytkownika
Administrator
Wojtu tym razem wszystko, bez wyjątku, mi się podoba!! Jestem zauroczona długą sukienką - jaki seksowny dekolt! A ja tak sobie siedzę i przeglądam allegro i maxi kreacje. trzeba coś takiego sobie uszyć tym bardziej, że mam fajny materiał od naszej Kory :)
Ostatnia sukienka ma zabójczy kolor! Przepiękny!!
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Wszystkie piękne i wszystkie mi się podobają:)

141 stron: « < 37 38 39 40 41 42 43 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.