Wersja do druku

141 stron: « < 39 40 41 42 43 44 45 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
ACHHHH:) no nie moge... cudna



--- Ostatnio edytowane 2011-05-01 16:10:10 przez kaarolink_a ---
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Szanowne Koleżanki ( Monikowo, Mrufka), ta moja prezentowana ostatnia sukienka miała przepiękny materiał. Proszę zauważyć, że najpierw jest motyw kwiatowy, potem mniejsze groszki, a potem większe. Miałem do dyspozycji dość dużo materiału i dlatego przy dekoldzie jest ten motyw kwiatowy zastosować.
A przy okazji taka bluzeczka.
Dzięki za słowa uznania, staram się jak mogę, aby moje klientki były zadowolone z ciuszków, na razie chyba tak jest.
Avatar użytkownika
Administrator
O matko jaka piękna!!!!! Chcę taką chcę, chce, chcę!! Widzę, że uszycie nie jest zbyt skomplikowane :) Wojtku uwielbiam Twoja prace! A fotkę zapisuję "na przyszłość" :-*
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ja też chcę taką,koniecznie chcę :angel:
Ale ja potrzebuje trochę danych by spróbować uszyć coś podobnego.
Jak wykończone są brzegi tych falbanek?
Czy falbanki są naszyte na podkład- prostą spódnicę?
W jaki sposób jest wykończony dekolt i rękawki.
Bardzo proszę o uświadomienie mnie.
Może wtedy mogłabym spróbować ...
a bardzo chciałabym... niezmiernie mi się podoba ta sukienka
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Oh, Wojtku, W:Dojtku, brak słów!!!
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Dzięki za słowa uznania, staram się jak mogę, aby moje klientki były zadowolone z ciuszków, na razie chyba tak jest.
Chyba by musiały być ślepe, żeby nie być zadowolonymi. Pięknie szyjesz, naprawdę. uwielbiam oglądać Twój wątek
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
...och i co tu więcej napisać, wszystko zostało już napisane, tylko podziwiać i naśladować mistrza :D
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Kochane Dziewczyny, tyle jest nowych postów, zdjęć Waszych "uszytków", że ja już nie nadążam z oglądaniem. Przyczyna to brak czasu, aby siedzieć przy komputerze, a tu krzyczą, żebym szył, zarówno w pracowni , jak i w domu. Ale może się powtórzę, że cieszy ogromnie fakt, że ciągle coś szyjecie, kombinujecie z szyciem, może nie damy się zalewowi "chińszczyzny". Tak trzymać !!!!!
A ja ostatnio szyłem taką czerwoną garsonkę i letnią spódniczkę dla żony.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Spokojnie, Chiny się powoli robią coraz droższe, więc za jakiś czas zaleje nas hinduszczyzna :P

Jeżeli garsonka też jest dla żony, to zazdroszczę żonie :) Ciekawa jestem, jak Twoja żona reaguje na to, że szyjesz? Ona również szyje, czy zostawiła tą sferę wyłącznie Tobie? Gdyby mój mąż potrafił tak szyć, jak szyjesz Ty Wojtku, to pewnie szybko znalazłabym sobie inne hobby ;)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Wszystko, co mogłam wyrazić słowami o dziełach Wojtka, zostało już wypowiedziane.
Mogę tylko narzekać, ze brak mi słów.
________________________________________________________

141 stron: « < 39 40 41 42 43 44 45 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.