Wersja do druku

141 stron: « < 41 42 43 44 45 46 47 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Mi też się bardzo podoba,naprawdę śliczna:)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
O ja nie mogę mój kolor !!!!! Cudoooooo
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Wojtku przepiękne rzeczy szyjesz, poprostu szczena opada!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dwie ostatnie sukienki to dla mnie strzał w dziesiątkę. Eleganckie i seksowne, podkreślające figurę. Szczerze mówiąc to jedne z najładniejszych sukienek jakie widziałam ostatnio. Bardzo bym chciała też mieć takie zdolności, które pozwoliłby mi tworzyć takie piękności.
________________________________________________________
Mój blog: Yeshka Gone Wild
Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Dzięki za miłe słowa uznania, mam to szczęście w życiu, że zawodowo robię to co uwielbiam, czyli szycie damskich ciuszków, to jest jak narkotyk, szkoda tylko, że sam nie mogę z tego korzystać i mieć takich pięknych sukienek, czy bluzeczek, tak Wam tego kobitki zazdroszczę !!!
A to w co ostatnio ubrały się moje klientki, mnie bardzo do gustu przypadła ta żółta bluzeczka i ten niebieski komplecik, naprawdę schowałbym te ciuszki do własnej szafy.

--- Ostatnio edytowane 2011-05-18 01:51:18 przez Wojtek ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Masz rację - oba ciuszki są piękne!!
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Wszystko jak zawsze pięknie i fachowo perfekcyjnie odszyte, spódniczka też jest śliczna, tkanina mi się podoba. Żółtej bluzki akurat bym nie ubrała, a to dlatego że nawet jak na nią patrzę to już się duszę, nie wiem czemu ale nie mogę mieć nic blisko szyi, nawet szala w duży mróz bo mnie dusi. :p Piękne Wojtku, piękne !!!
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Oj, Wojtek ,brak mi słów!
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Cudo.....
Avatar użytkownika
Administrator
Oj Wojtku a mi najbardziej do gustu przypadła kwiecista spódnica i ten różowy kostiumik. Prześliczny, brakuje mi tylko prostego toczka :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

141 stron: « < 41 42 43 44 45 46 47 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.