Wersja do druku

141 stron: « < 44 45 46 47 48 49 50 > »

Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Rzeczywiście coś jest w tej ostatniej mojej sukience czarnej z żabotem. Mnie ogromnie się podoba, mam w szafie materiał w granatowe groszki ,(który leży już chyba 3 lat) i chciałbym uszyć taką sukienkę, o takim kroju, dla mojej małżonki. Na razie ona nic nie wie, ale myślę że taka sukieneczka może się podobać. Co sądzicie, czy groszki dla takiego fasonu sukienki są odpowiednie ?????
Chciałbym odpowiedzieć i wyjaśnić Brummig - dziękuję za uznanie , ale i za krytyczne uwagi, to jest niezwykle potrzebne, całe życie człowiek się uczy. Ale w moim przypadku 95% kreacji które szyję, to są albo pomysły mojej szefowej, albo konkretne zamówienia klientek, ja tylko szyję i nieraz kroję. Niestety , nie mam wielkiego wpływu na to co szyję. Chyba że sukienka lub bluzeczka jest stosunkowo prosta , to wówczas sam uzgadniam z klientką.
Masz bardzo sympatyczny blog, polecam innym do poczytania, pozdrawiam !

--- Ostatnio edytowane 2011-05-24 23:45:21 przez Wojtek ---
Avatar użytkownika
Administrator
Wojtku te groszki będą pasować! Oj będzie to coś pięknego, już ją widzę oczyma wyobraźni :)

A napisz proszę czy jak szyjesz dla żonki to zdejmujesz miarę czy skoro ma to być niespodzianka to szyjesz "na oko" ?
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Groszki na pewno sprawdzą się doskonale. To wyjątkowo wdzięczny deseń i pasuje do wszelkich falbanek :)
Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Rzeczywiscie taka kreacja w grochy może być ciekawa, może coś uszyję, mam trochę czasu, bo imieniny kochanej małżonki są w lipcu ( Anna).
A to dla Susanny - wymiary mojej żony znam na pamięć, ale zawsze staram się upiąć dany ciuszek na przyszłej właścicielce, więc niespodzianka z uszyciem szybko się ujawnia, raczej nie staram się szyć na " oko".
A w miedzyczasie uszyło się takie bluzeczki.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
powzdychałam sobie do tej drugiej bluzeczki :D
Avatar użytkownika
Administrator
Rzeczywiscie taka kreacja w grochy może być ciekawa, może coś uszyję, mam trochę czasu, bo imieniny kochanej małżonki są w lipcu ( Anna).
Tez mam imieniny w lipcu :]
A to dla Susanny - wymiary mojej żony znam na pamięć, ale zawsze staram się upiąć dany ciuszek na przyszłej właścicielce, więc niespodzianka z uszyciem szybko się ujawnia, raczej nie staram się szyć na " oko".

Aha rozumiem :) Na "żywej bryle" trzeba jednak zawsze sprawdzić :)

A w miedzyczasie uszyło się takie bluzeczki.


Samo się uszyło :) Urocze, ta czerwona bardzo w moim stylu :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Muszę coś sprostować. Tę drugą bluzeczkę już kiedyś prezentowałem, ale teraz znalazła się inna klientka , która obstalowała identyczną bluzkę, w identycznym kolorze. To już chyba "produkcja seryjna", ale przyznaję, że mnie też ogromnie podoba się ta bluzeczka. Moja małżonka podpuszcza mnie , abym uszył sobie w tym stylu koszulkę, znając moje słabości do satynowych koszul, kto wie ??
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
A to moje prywatne szycie, sukieneczka dla młodej damy z rodziny...

--- Ostatnio edytowane 2010-07-19 01:16:29 przez Wojtek ---
cudowna, moja Nela BYŁaBY ZACHWYCONA>>:) Przepiękna..:)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Co tu dużo mówić śliczne bluzeczki :)
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
mnie się podoba ta pierwsza super

141 stron: « < 44 45 46 47 48 49 50 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.