Wersja do druku

141 stron: « < 46 47 48 49 50 51 52 > »

Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Wybaczcie mi, rzeczywiście fotka bluzeczki z tymi kokardkami już była, pomyliłem zdjęcia, chodziło mi taką bluzeczkę jak poniżej, tak zbluzowana.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Susanko to powinno być zakazane :Dprzecież ja przez Wojtka zejdę na serce:angel:cudne te sukienki :)
Avatar użytkownika
Administrator
Wybaczcie mi, rzeczywiście fotka bluzeczki z tymi kokardkami już była, pomyliłem zdjęcia, chodziło mi taką bluzeczkę jak poniżej, tak zbluzowana.
Wybaczę pod warunkiem, ze uszyjesz mi sukienkę w kwiaty :P
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Nie było mnie trochę na naszym forum, ale wybaczcie, bo w mojej pracowni jest istna "rewolucja". Następuje połączenie dwóch pracowni. Przybyły nam dwie koleżanki krawcowe, szefowe ograniczyły szycie miarowe, czyli usługi, a jest większe nastawienie na szycie konfekcji gotowej. Dużo zaczynamy szyć m. in.dla Centrum Mody w Nadarzynie k/Warszawy. Np. daną sukienkę w krótkich seriach po 4-5 sztuk, różni się tylko rozmiarem.
Moja "była" szefowa zajmuje się teraz projektowaniem, krojem, doborem materiałów, a tą całą "produkcją" zajmuje się nowa szefowa, bardzo młoda pani, ale bardzo, bardzo energiczna. Zmieniła nam godziny pracy, teraz jest od 8.00 do 18.00, w soboty od 9.00 do 16.00. Przedtem mogłem dłużej pospać !!
Teraz moja krawiecka działalność to w większości szycie konfekcyjne szycie sukienek i bluzek, w krótkich seriach. Jestem po prostu szwaczką, ograniczono mi kontakt z klientkami, ale z drugiej strony szycie np. pięciu jednakowych sukienek też ma swoje zalety, przede wszystkim spokojne szycie.
Na razie dostosowałem się do nowych porządków w pracowni, finansowo mamy lepiej, więc zobaczę co będzie dalej. A poniżej fotki sukieneczek, które szyłem już seryjnie po 5 - 6 egzemplarzy.
Resztę moich odczuć w nowych prządkach opiszę póżniej.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Rzeczywiście rewolucja. Szkoda, że nie masz kontaktów z klientkami i dłużej pracujesz (58 godz tygodniowo, podziwiam). Ale ubrania i tak są cudne. Do tego stopnia, że gdybym na ulicy znalazła, to bym porwała i nawet za małe/duże, albo niedopasowane fasonem nosiła. Ta falbaniasta to minidzieło sztuki. Turkusowa sukieneczka też jest niezła.
Avatar użytkownika
Administrator
Rewolucja na całego! Mam nadzieję, że nadal będziesz zadowolony :) Ta koralowa sukienka mnie zachwyciła, robi ogromne wrażenie!! Turkusowa także "wstrzeliła się" w mój gust :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Zycze jak najmniej stresu z powodu rewolucji w miejscu pracy! A i mnie zachwycila ta koralowa sukienka :)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Piękne, po prostu piękne :D
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Świeżynek
Są śliczne, sama chciałabym się nauczyć robic takie cudne rzeczy, szczególnie sukienki do których mam słabość:)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Sukienki są prześliczne!

141 stron: « < 46 47 48 49 50 51 52 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.