Wersja do druku

141 stron: « < 48 49 50 51 52 53 54 > »

Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Lidko, gorąco zachęcam do sukienek. Ładna, zwiewna sukieneczka to piękny atrybut kobiecości,zawsze to będę powtarzał i zawsze namawiam klientki i znajome panie do częstego noszenia sukienek. I wierzcie mi, faceci wolą kobiety w sukienkach !!!
A ja tymczasem spokojnie szyję sobie moje ukochane sukieneczki, po kilka sztuk każdego fasonu. Może dla kogoś z zewnątrz szycie kilku takich samych kiecek to nudne zajęcie, dla mnie napewno nie !!! W każdą sukieneczkę wkładam taką samą porcję staranności, po prostu kocham sukienki i wcale się nie nudzę , szyjąc kilka takich samych kiecek, a poniżej to co ostatnio miałem na maszynie.
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Chciałam napisać, że mi się któraś podoba wyjątkowo, ale wszystkie trzy podobają mi sie wyjątkowo. Takie na letni popołudniowy spacer. Dolce vita.... Rozmarzyłam się:D:D:D
________________________________________________________
"Inteligencja jest jak nogi, masz za dużo to się potkniesz" Terry Pratchett
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Jak zawsze śliczne :)
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Mi się podobają zarówno fasony, tkaniny jak i mistrzowskie wykonanie, ale u Wojtka to standard
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Oj Wojtku,jak zwykle same cukiereczki.Z tego co piszesz,to podoba Ci się nowy system pracy w zakładzie.To dobrze ,zadowolenie z pracy jest bardzo ważne, aby się nie zniechęcić.
Avatar użytkownika
Administrator
Chwile mnie nie było a tu tyle piękna.... tak, masz rację - na upały nie ma nic lepszego jak zwiewna sukienka. Szczególnie gdy wychodzi spod Twoich rąk Wojtku i jest tak urocza!
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Witaj nam Susanno, fajnie, że jesteś na forum , bo brakowało mi Ciebie jako łącznika pomiędzy poszczególnymi wątkami. Ale już jesteś, udzielasz się i jest OK.
A ja rzeczywiście jestem zadowolony z nowego układu pracy w mojej pracowni. Nie tracę kontaktu z szyciem miarowym, bo szefowa podrzuca mi co raz coś do szycia dla stałych klientek. Właśnie w ubiegłą sobotę uszyłem taką sympatyczną , prostą sukieneczkę dla klientki. A w tym tygodniu szyję serię takich falbankowych sukieneczek, jak na fotce poniżej. I wcale to nie jest nudne, nawet jak mam do uszycia dziesięć takich sukienek, różniących się tylko rozmiarem.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ta czarna sukienka dokładnie w moim typie!!! Od wieków planuję taką uszyć i ciągle coś przeszkadza. Śliczna :angel:
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Ta czarna kojarzy mi sie z Brigitte Bardot w filmie I Bog stworzył kobietę. Aktorka w tym filmie miała nieziemska talie którą podkreślały sukienki - Twoja kreacja mogłaby być jedną z bohaterek. Pozdrawiam
________________________________________________________
Wysz(ż)ywam się:)na http://cantara.pl
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Za każdym razem, kiedy odwiedzę ten wątek to mi szczęka opada. Piękne, piękne i jeszcze raz piękne.
Z ostatnich dzieł strasznie spodobała mi się falbaniasta sukienka w kwiaty - bardzo dziewczęca.
________________________________________________________
Mój blog: Yeshka Gone Wild

141 stron: « < 48 49 50 51 52 53 54 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.