Wersja do druku

141 stron: « < 49 50 51 52 53 54 55 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Obie piękne ale ta czarna bardziej mi się podoba :)
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Bardzo podoba mi się falbaniasta sukienusia ładny materiałek!
Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Mnie też bardzo podoba się ta falbaniasta sukieneczka, szyłem te kiecki z wielką przyjemnością, a materiał też ciekawy. To mieszanka bawełny z jedwabiem (40/60), doskonale chodzi pod maszyną. Wiem , że te sukieneczki moje szefowe wstawiają do butików i cena tej konkretnej sukienki to 180 zł. Czy to dużo ?
A teraz "męczę" się nad serią takich sukieneczek.
Avatar użytkownika
Administrator
Wojtku sukienka z falban zdobyła moje serce - jest przecudna!! Wszystko co szyjesz jest piękne i niepowtarzalne, jesteś dla mnie prawdziwą inspiracją i motorem do działania :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Piękne jak zawsze, dobrze ze to krótkie serie, bo ja nawet nie mam się czym pochwalić teraz :(
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Jak przeglądam Wojtku Twój wątek, to ciagle mam wrażenie, ze jeszcze mi czegos brakuje w szafie - czyli kolejnej sukienki. Np. nie mam takiej czarnej-z rękawkiem, ani zadnej czerwonej, jak ta Twoja plisowana.
ALe chociaz sobie popatrze i powzdycham.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Nie martw się Moniko, ja też tych sukienek nie mam w swojej szafie (taki żarcik !!).
W tym tygodniu jest "produkcja" takiej kreacji, ciekawy deseń materiału, bardzo kłopotliwy do krojenia i potem przy układaniu deseniu tej sukieneczki. Pierwsza jakoś się udała, a jeszcze do uszycia jest pięć.
A nam nowa szefowa zafundowała jednakowe fartuszki. Jest to taka satynowa tunika, niestety męskiej wersji nie ma, więc ja dostałem damski fason, jak reszta koleżanek. Dla mnie to nic nowego, bo odkąd działam w krawiectwie, to zawsze kazano mi nosić fartuszek w pracowni. Pamiętam mój pierwszy dzień nauki w pracowni zaczął się od dopasowania takiego granatowego, dziewczyńskiego fartuszka z satyny, do kolan z paseczkiem i z białym kołnierzykiem.Na przestrzeni lat nawet polubiłem te fartuszki i uważam to za coś sympatycznego.
A tak nowy fartuszek wygląda na mnie.

--- Ostatnio edytowane 2011-07-12 02:04:59 przez Wojtek ---

--- Ostatnio edytowane 2011-07-12 02:06:37 przez Wojtek ---
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Ale śliczny fartuszek, aż żal żeby się w nim chować za maszyna do szycie :D , nie tak jak ja siedzę w dresie i cała od góry do dołu jestem w nitkach bo się przyczepią ;-) , sukienka tez przepiękna, bardzo mi się podoba zarówno tkanina, fason no i oczywiście wykonanie mistrzowskie jak zawsze.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Administrator
Wojtku wyglądasz uroczo :D superancko :D
Ta jasna sukieneczka mnie zachwyciła (jak wszystko w tym wątku) - krój idealnie eksponuje wzór na tkaninie. Coś niesamowitego!
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Super fartuszek, chyba sobie taki uszyję, nie będę musiała się zawsze "golić" jak wychodzę z pracowni:)
________________________________________________________
stefcia.pl
www.facebook.com/RobotkiStefci
mlecznepodroze.pl

141 stron: « < 49 50 51 52 53 54 55 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.