Wersja do druku

141 stron: « < 50 51 52 53 54 55 56 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Sukieneczka bardzo mi się podoba a fartuszek pierwsza klasa :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ta sukienka biała z granatowym szkalkiem jest zachwycająca!
Fartuszek, no cóż... ciekawe, czy się pozaciąga i zmechaci na brzuszkach? takie mam doświadczenia z satyną; chociaż krój jest bardzo elegancki, nie powiem :P

--- Ostatnio edytowane 2011-07-12 14:39:03 przez brummig ---
________________________________________________________
Mój blog o szyciu i rękodziele - zapraszam!
http://brummig.blox.pl/html
Avatar użytkownika
Administrator
Krój fartuszka kojarzy mi się z Chinami :) IMO kiedyś uwielbiałam ten fason bluzek ze stójką i guziczkami :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Cieszę się, że fartuszek się podoba, przekażę szefowej , bo to jej pomysł.Ja zawsze uważałem, że jak już muszę mieć taki fartuszek, to tylko z satyny, bo oprócz walorów estetycznych, to jest świetna ochrona ubrania przed nitkami i strzepkami tkanin, a w naszym zawodzie to jest na porządku dziennym. I tak jak napisała Stefa, nie potrzebuję się "golić" i skubać przed wyjściem z pracowni. A rzeczywiście fartuszek na metce miał napisane - fason orientalny, ale polubiłem go i dobrze mi się w nim pracuje. Natomiast koleżanki trochę narzekają na tą stójkę i pełne zapięcie z przodu.
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Piękna sukienka. A fartuszek:)mnie taki orientalny styl zawsze się podobał, białe wypustki są bardzo eleganckie, choć nie dziwię się koleżankom, że narzekają bo nie każdy lubi takie coś przy szyi.
________________________________________________________
"Inteligencja jest jak nogi, masz za dużo to się potkniesz" Terry Pratchett
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Wojtku, fartuszek jest wspaniały a do tego jaka stylizacja z gawroszką! Strasznie mi się podoba. Zadajesz szyku, nie ma co :)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Nie martw się Moniko, ja też tych sukienek nie mam w swojej szafie (taki żarcik !!).
-
Podniosles mnie na duchu Wojtku, hehe!
Sukienka rzeczywiscie piekna i warto chyba sie troche nameczyc dla takiego efektu.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Ta apaszka do fartuszka to już moja aranżacja, ale wydaje mi się bardzo sympatyczne. Lubię apaszki, bardzo często noszę i uważam, że jest to doskonałe ożywienie dla męskiej garderoby, chociaż niewielu panów preferuje apaszki, przynajmniej na ulicach prawie tego nie widać, a wielka , wielka szkoda !!
A poniżej aktualna sukieneczka, która jest w mojej "produkcji", skromna, ale chyba ładna, mnie się podoba.
Avatar użytkownika
Administrator
Skromna ale jaka kobieca!!
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Lubię skromne sukienki :) bardzo mi się podoba :)

141 stron: « < 50 51 52 53 54 55 56 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.