Wersja do druku

141 stron: « < 53 54 55 56 57 58 59 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Widać rękę mistrza,piękne :oklasky:
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Mistrzowskie szycie śliczne jak zawsze :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Och, ta na dziewczynie przeeeepiękna!
Letnia, seksowna, kobieca, zmysłowa, intrygująca, po prostu niepowtarzalna!

Jest na tym forum wątek o przewadze szycia nad kupowaniem gotowców w sklepach. Ta sukienka to doskonały przykład na to, ze warto chodzic do krawca albo samemu sobie szyć, żeby wyglądać inaczej .Takiej sukienki w sieciówce nie kupisz!
:kwiatek:
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Wojtku obie sukienki są bardzo ładne widząc Twoje prace od razu włącza mi się motorek do szycia!!!Kurcze ale Wy tam w Warszawie macie możliwości jeśli chodzi o materiały są różnorodne i takie inne niż wszystkie!!!Sukienka maxi bardzo przypadła mi do gustu jest w moim stylu można zapytać gdzie pani kupiła tę tkaninę i w jakiej cenie?Chciałabym być posiadaczką takiej tkaninki!!!Ściskam dłoń Mistrzu!
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Piękne i zwiewne. Może wyczarują ładną pogodę, bo u nas leje.:yyyy:
________________________________________________________
"Inteligencja jest jak nogi, masz za dużo to się potkniesz" Terry Pratchett
Avatar użytkownika
Administrator
Wojtku nie moze mi "wyjść" z głowy ta koronkowa sukienka. We wrześniu idę na ślub i wesele przyjaciółki i nie mam oczywiście kreacji. Uwielbiam koronki wiec chyba uszyję coś koronkowego i prostego :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Sukienki są urocze, bluzeczki też śliczne, po prostu brak słów by wyrazić podziw dla Twojej pracy Wojtku :)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Czarna sukienka szyta na miare(ta dodana 5 lipca) jest CUDOWNA! była podobna w C&A ale materiał był gruby i nieprzyjemny. Jest idealna, marze o takiej!

Jestem pod wrażeniem tego jak szyjesz.
Tak przeglądam i przeglądam... i kolejna która mnie zachwyciła - 24 lipiec, sukienka dla klientki. Lubie długie sukienki, a takie wizytowe są piękne.

Z tego wszystkiego jutro biore sie za szycie. Dziś zrobiłam sobie wykrój - zobaczymy co z tego będzie :)

:oklasky::oklasky:
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Ostatnio wraz z koleżanką szyjemy serię takich kolorowych, letnich sukieneczek, zaliczyłbym je do sukienek plażowych. Pogoda się chyba w sierpniu poprawi, to może jakieś klientki zdążą jeszcze kupić takie sukieneczki. Mnie bardzo podoba się wzór na tych materiałach, zastosowałbym inny krój , ale ja tylko szyję.
Chociaż i ten fason też jest ciekawy, trochę drapowania, sukieneczki są raczej krótkie.

--- Ostatnio edytowane 2011-07-31 11:29:35 przez Wojtek ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
wg mnie wygladaja wspaniale- srodkowa jest najpiekniejsza:D chyba dlatego ze lubie wszystkie odcienie blekitu:D
________________________________________________________

141 stron: « < 53 54 55 56 57 58 59 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.