Wersja do druku

141 stron: « < 56 57 58 59 60 61 62 > »

Avatar użytkownika
Administrator
Mogę stwierdzić, ze szyciem tych sukienek dopieszczasz Wojtku kobiety :) Dzięki Tobie powstają małe cudna, w których każda kobieta może poczuć się wyjątkowo i pięknie :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Sukienka bardzo ładna!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Można to tak, Aniu, nazwać, ale nie do końca. Dzięki tym "babom" robię , to co lubię i to jest mój świadomy wybór. W życiu zawodowym zgodziłem się usługiwać paniom, a i w życiu prywatnym akceptowałem świadomie wprowadzenie przez moją małżonkę elementów FEMDOM, czyli Kobiecej Dominacji (m.in. przejęcie obowiązków domowych, usługiwanie mojej Pani, poddanie się pełnej depilacji i wiele innych rzeczy).Widać tak musi być i specjalnie nie narzekam, a niekiedy wręcz odwrotnie.
O!
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
... i w życiu prywatnym akceptowałem świadomie wprowadzenie przez moją małżonkę elementów FEMDOM, czyli Kobiecej Dominacji (m.in. przejęcie obowiązków domowych, usługiwanie mojej Pani, poddanie się pełnej depilacji i wiele innych rzeczy).
O!O!O!

________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Ten mój układ może wzbudzać pewne zdumienie, ale wierzcie mi , nie ma tu żadnych perwersji, po prostu uległy facet i dominująca pani. Czyż każda pani nie chciała by być uwielbiana i jednocześnie mieć pełną władzę nad partnerem ?? Tak jest w moim związku.
A teraz seria sukienek wieczorowych i bluzeczek, które "produkowałem" w ostatnim czasie.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
w moim związku jest podobnie, z małą różnicą mąż nadal nie jest tego świadom, że jest uległy, a ja dominuje:rotfl:
A ciuszki rewelacyjne zwłaszcza ta czerwona z koronką.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Piękne :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
...ale depilacja?... :boisie:
________________________________________________________
Mój blog o szyciu i rękodziele - zapraszam!
http://brummig.blox.pl/html
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Wszystkie są bardzo ładne, ale najbardziej podoba mi się ta z czerwonej koronki.
________________________________________________________
"Inteligencja jest jak nogi, masz za dużo to się potkniesz" Terry Pratchett
Avatar użytkownika
Administrator
A mnie zachwyciła ta "różowa". Wojtku jak zrobiłeś te "wiązania"?? Genialnie to wygląda, pierwszy raz widzę taką sukienkę :tak: Zresztą czerwona z koronką tez jest elegancka i wyrafinowana.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

141 stron: « < 56 57 58 59 60 61 62 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.