Wersja do druku

141 stron: « < 57 58 59 60 61 62 63 > »

Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Oj zdecydowanie czerwona i różowa:) :D
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Wojtku Twoja "produkcja"bardzo mi się podoba szczególnie niebieska sukienka jest śliczna i taka lekka....coś w rodzaju "tańczyć chcę"
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Zdecydowanie czwarta sukienka! Jest urzekajaca:D ten fason...:D
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Wojtku,

Bez wątpienie szyjesz świetnie. Dla mnie tak jak dla Brumming w projektach Twojej szefowej jest zbyt dużo błysku. Za to, to co szyjesz swojej żonie, jest po prostu świetne. Gdyby mój mąż nie robił mi mebli, to chyba też zagoniłabym go do maszyny :papa2:
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
O jejku, jakie ja mam zaległości w przeglądaniu naszego forum !!! Kochane Panie, szyjecie i pokazujecie tyle pięknych kiecek ( i nie tylko ), że człowiekowi dech zapiera. Ale ja osobiście jestem zachwycony, że tyle Pań tak pięknie szyje, krawiectwo taka cudowna dziedzina nie tylko nie zanika, a rozwija się, właśnie dzięki Wam, amatorkom szycia.
Mnie ciągle brakuje czasu, te seryjne szycie sukienek zabiera mnóstwo czasu, jestem praktycznie przywiązany do maszyny codziennie 10-11 godzin, a w weekendy sprzątanie ,pranie ,prasowanie w domu i szycie czegoś dla mojej Pani. Ale świadomość, że dzięki mojemu szyciu, jakieś panie, klientki są szczęśliwe, to mnie wszystko rekompensuje.
A poniżej parę sukieneczek z seryjnej "produkcji" i taka turkusowa sukieneczka dla młodej klientki na wesele.
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Wojtku przepiękne sukienki :) jak na mój gust ta czarna z koronki rewelacja, ta podoba mi się najbardziej :) aczkolwiek wszystkie są w moim typie bo są skromne i urocze, po prostu cudowne .

--- Ostatnio edytowane 2011-09-19 08:23:44 przez Magda ---
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Arcydzieła - tyle powiem w tym temacie :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dawno nie zagladalam ,az szkoda:(.Sukienki cudowne .
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Tę trzecią z paseczkiem chetnie bym nabyła ... bardzo sympatyczna
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Pierwsza czarna, przepiękności:) nie ujmując oczywiście reszcie:) ale ta mała z koronki jest mmmmmmmmmmmmm :)
a jeszcze czerwona z 04.09 :)

--- Ostatnio edytowane 2011-09-20 10:11:34 przez MonikaB ---
________________________________________________________

141 stron: « < 57 58 59 60 61 62 63 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.