Wersja do druku

141 stron: « < 52 53 54 55 56 57 58 > »

Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Dzięki dziewczyny za dobre słowo, ten tydzień mija mi przy szyciu bluzeczek, też sympatyczne.A takich różowych bluzeczek z tą falbanką mam do uszycia dwanaście, w trzech grupach rozmiarowych, najwięcej czasu zabiera wszycie gumki na dole. Ale polubiłem tensystem pracy.

--- Ostatnio edytowane 2011-07-20 08:20:10 przez Wojtek ---
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Piękne:) Muszę sobie sprawić taką jak ta różowa. Szyłeś je z jedwabiu?
________________________________________________________
Wysz(ż)ywam się:)na http://cantara.pl
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
To wszystko jest takie piękne, że napatrzeć się nie mogę :)
Co jakiś czas przeglądam cały twój wątek od początku, tak mi się podobają Twoje dzieła.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
kwintesencja kobiecosci:D slicznosci!
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Piękne obie :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Bardzo ładne obie.
Avatar użytkownika
Administrator
Wojtku liliowa bluzeczka z żabocikiem po prostu jest cudna!!
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Jeszcze raz dzięki za dobre słowa, ale po prostu szyję , jak umiem najlepiej i kobiety , które noszą sukienki uszyte przeze mnie są chyba zadowolone, a to jest chyba najlepszą zapłatą za trudy szycia.
A poniżej sukienka , którą mam uszyć w paru egzemplarzach i wizytowa sukieneczka dla klientki, co szyłem w sobotę. Jestem ogromnie wdzięczny dla mojej szefowej, że moje szycia nie ogranicza tylko to szycia seryjnego, ale od czasu do czasu zleca szycia sukienek na miarę, dla klientek.
Avatar użytkownika
Administrator
Ojej ta wizytowa sukienka wygląda olśniewająco! Wojtku gdybym miała możliwość abyś uszył coś dla mnie to trzymałabym ta rzecz na pamiątkę jak relikwie ;)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Pogromca spamerów
cud,miód Wojtku :)

141 stron: « < 52 53 54 55 56 57 58 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.