Wersja do druku

141 stron: « < 47 48 49 50 51 52 53 > »

Avatar użytkownika
Świeżynek
Naprawdę śliczne sukienki :) Ja dopiero zaczynam i będę szczęśliwa, jeśli kiedykolwiek uda mi się osiągnąć Twój poziom. :) Piękne.
Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Witam moje sympatyczne Koleżanki po pewnej nieobecności na forum. Praca, różne sprawy osobiste i chroniczny brak czasu...
Muszę powiedzieć, że ten nowy system szycia w mojej pracowni bardzo spodobał mi się. Jest spokój, szyję sobie tych parę sukienek w danej serii, mogę się skupić na dokładnym szyciu. A jak szyliśmy na miarę, to zawsze był harmider, nerwowość czy przymiarka wypadnie dobrze, czy sukienka będzie dobrze leżała na klientce itp.
A teraz mam czas aby każdą szytą sukieneczkę dokładnie wykończyć, uprasować. Inaczej się szyje, jeżeli nie ma się presji czasu. Teraz np. szyję serię takich "poważnych" sukien z satyny, każdą sukieneczkę mogę dokładnie przeszyć, wykończyć. Zamieszczam fotkę tej sukienki, które aktualnie szyję.
Ale nie tracę kontaktu z klientkami, bo szefowa przyjmuje nadal zlecenia na szycie miarowe. Właśnie uszyłem taką czerwoną , ciekawą sukieneczkę dla stałej klientki. Fotkę również zamieszczam. Musieliśmy specjalnie dawać sukienkę do nietypowego plisowania, ale wygląda rewelacyjnie, prawda ??
A do Gosi i Euforii 92 - można nauczyć się dobrze szyć, ale potrzebna jest praktyka, trzeba szyć, nawet jeżeli ciuszki nie będą wychodzić początkowo dobrze. Szyjcie , co się da , zawsze można popruć i szyć od nowa.
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Wojtku przepiękne obie, bardzo mi się podobają i kolory i fasony, prostota i elegancja w jednym, coś w moim guście :)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
.... można nauczyć się dobrze szyć, ale potrzebna jest praktyka, trzeba szyć, nawet jeżeli ciuszki nie będą wychodzić początkowo dobrze. Szyjcie , co się da , zawsze można popruć i szyć od nowa.
I to będzie moje 'CREDO' :D
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Bardzo ładne sukienki :)
Avatar użytkownika
Pogromca spamerów
cudeńka :)
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Piękny czerwony kolor i fajna pliska!Widać uśmiech klientki pewnie bardzo się cieszy!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Noooo cudnie :D
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Uwielbiam oglądać Twoje sukienki - to naprawdę dzieła sztuki - i zazdroszczę klientkom że mogą je nosić!
Avatar użytkownika
Świeżynek
Patrząc na te sukienki zastanawiam się czy nie zakończyć długotrwałej przyjazni ze spodniami. To są cuda dla kobietek.

141 stron: « < 47 48 49 50 51 52 53 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.