Wersja do druku

40 stron: « < 7 8 9 10 11 12 13 > »

Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Serdeczne dzięki,będę próbować:):):)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Jesli moge cos dodac, to ja do "szycia/haftowania" liter uzywam podwojnej bawelny i pomiedzy material wkladam flizeline do haftu, inaczej marszczy sie material i nie wyglada to zbyt estetycznie. Podejrzewam, ze przy grubszym materiale (albo sztywniejszej bawelnie) wystarczy sama flizelina. Nie probowalam nigdy powiekszac czy zmniejszac liter, ale na przyklad w mojej maszynie alfabet "drukowany" wyglada znacznie lepiej niz "pisany" - mam nadzieje, ze w miare jasno pisze;)

Ja tez jestem samoukiem, szperam po internecie i mam problem jezykowy - bo francuski i niemiecki jakos mi nie leza;) Powodzenia i w razie problemow pytaj - zawsze ktos Ci pomoze.
________________________________________________________
Porządek powinien brać przykład z bałaganu i robić się sam.
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Jesli moge cos dodac, to ja do "szycia/haftowania" liter uzywam podwojnej bawelny i pomiedzy material wkladam flizeline do haftu, inaczej marszczy sie material i nie wyglada to zbyt estetycznie. Podejrzewam, ze przy grubszym materiale (albo sztywniejszej bawelnie) wystarczy sama flizelina. Nie probowalam nigdy powiekszac czy zmniejszac liter, ale na przyklad w mojej maszynie alfabet "drukowany" wyglada znacznie lepiej niz "pisany" - mam nadzieje, ze w miare jasno pisze;)

Ja tez jestem samoukiem, szperam po internecie i mam problem jezykowy - bo francuski i niemiecki jakos mi nie leza;) Powodzenia i w razie problemow pytaj - zawsze ktos Ci pomoze.

Dziękuję!:oklasky:Jest fizelina do haftu?Czy ona jest przyklejana do materiału?Etam,porywam się z motyką na księżyc:glupek:
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
jest, ja mam papierową bez kleju :)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ja tez mam flizeline bez kleju, ale to chyba nie jest papier (postaram sie sprawdzic w domu dokladna nazwe - bo mialam probke z Polimexu z opisem).
________________________________________________________
Porządek powinien brać przykład z bałaganu i robić się sam.
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Dziękuję za pomoc!:)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Mam namiar na flizeline do haftu (przepraszam za opoznienie :prosi: ):

Opis z Polimexu: flizelina do haftu, wydzierana w jednym kierunku, X5 FH1035AI, Weber einlagen.

I to raczej nie jest papier.
________________________________________________________
Porządek powinien brać przykład z bałaganu i robić się sam.
Avatar użytkownika
Świeżynek
Niedawno miałam okazję "przetestować" Janome TXL607. I powiem jedno - genialnie mi się na niej szyło! :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
i jeszcze raz, u mnie w hafciarni używana była flizelina do haftu papierowa
zostało mi jeszcze 3/4 belki
http://www.szycie.info.pl/cgibin/shop?show=fliz
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Właśnie się zorientowałam, że ceny Janome minimalnie wzrosły na dniach.

40 stron: « < 7 8 9 10 11 12 13 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.