Wersja do druku

40 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Już masz na to odpowiedziane ;-)

Nie zaśmiecaj forum - nie wtykaj tego samego pytania w klika miejsc ;-):paluszkiem:

Ania
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Niespodziewany zastrzyk gotówki pozwolił mi ciutkę podwyższyć budżet przewidziany na zakup maszyny. Najpierw padło na Janome 920, a teraz się zastanawiam nad Janome 415. Pytanie do Was, Ekspertki, czy warto dokładać? Szyję w domu, dla siebie, bardziej jako hobby niż przymus :)

--- Ostatnio edytowane 2012-08-30 08:50:33 przez owl ---
________________________________________________________
www.zuchdziewczyna.pl
www.sowiadziupla.pl
www.takielale.blogspot.com
Avatar użytkownika
Administrator
Nie wiadomo jak będzie w przyszłości. Może to co teraz robisz dla siebie kiedyś będziesz robić dla kogoś innego :) Jestem zdania, ze jeśli są możliwości finansowe to warto dołożyć i kupić coś lepszego.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
No to też prawda :) W sumie nie wiem jak długo taka maszyna będzie żyła (czyt. jak długo pożyje przy mnie...), ale faktycznie dołożę :) Tak więc... Janome 415, wkrótce będziesz moja! :zacieszacz:
________________________________________________________
www.zuchdziewczyna.pl
www.sowiadziupla.pl
www.takielale.blogspot.com
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
No i jest! 415 :)))) ach!
________________________________________________________
www.zuchdziewczyna.pl
www.sowiadziupla.pl
www.takielale.blogspot.com
Avatar użytkownika
Administrator
:dobani:
No i jest! 415 :)))) ach!

No i pięknie!! Super, gratuluję :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Nowe maszyny Janome wchodzą na rynek, info zes trony brytyjskiej:
http://www.janome.co.uk/index.php?option=com_content&view=section&layout=blog&id=4&Itemid=10


Memory Craft 8200QC
Memory Craft 8900QCP
DKS30

U nas będą ponoć pod koniec roku...
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Świeżynek
Ja najpierw kupiłam singera 1409 do nauki podstawy może być chodź głośna i jak szyła cały stół trząsł się razem z nią co dawało efekt ruszającego 3D czyli nie wiedziałam czy szyję prosto. Sprzedałam, kupiłam Janome 603 stwierdziłam ze kupię lepszą bo technika tak idzie na przód że za chwile i ta będzie przedpotopowa. Jestem z niej bardzo zadowolona. Cicha co bardzo mi potrzebne szyję w godzinach raczej późnych. Stabilna nic się nie trzęsie wspaniale szyje tak lekko chodź mam tylko problem że ciężko startuje jak mam materiał lekki jak jersey niestety muszę jej wtedy z tyłu mocno pomagać bo zaczyna szyć w miejscu nie wiem co mam z tym zrobić bo próbowałam już chyba wszystkiego. Igły inne, regulacja docisku stopki nic nie pomaga. Maszyna ma fajną funkcje reguluje prędkość szycie nie tylko w pedale ale na panelu również. Oczywiście nie wykorzystałam jeszcze wszystkich jej możliwości bo mam ją dopiero od jakiś 2 miesięcy może 3 ale jestem bardzo zadowolona polecam. Minus jak dla mnie słabe światło jakaś żarówka chyba led tam jest kiepsko świeci. Dziś zakupiłam owerloka 744 ciekawe jak będzie z nim. Powiem szczerze ze po kupnie owerloka Łucznik używany (niewypał totalny) nawet bałam się pomyśleć nad inną marką tą już znam wiem ze jest dobra i mi odpowiada wiec zdecydowałam się na owerloka i tej firmy. Wiem ze Janome nie jest tani ale wart uzbierania tych pieniędzy.
________________________________________________________
Codziennie się czegoś uczę przy maszynie również:-)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
mam janome 920:)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Świeżynek
changela jesteś zadowolona?
________________________________________________________
Codziennie się czegoś uczę przy maszynie również:-)

40 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.