Wersja do druku

69 stron: « < 61 62 63 64 65 66 67 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Monkan, czy jakoś ruszyłaś z miejsca, czy to co napisałam do tej pory jest dla Ciebie jasne?
Avatar użytkownika
Świeżynek
Jeszcze raz zszyłam i mniej się marszczy ale teraz mam zmarszczkę od spodu. Nie zmieniałam wykroju.:)

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Świeżynek
A tu widok od podszewki.

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Świeżynek
Żeby się nie marszczyło to musiałabym przeszyć tak jak szpilki. Może źle wszyłam rękaw?:zalamka:

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Być może i zamieniłaś rękawy, co oznacza, że i wolant przyszyłabyś w innym miejscu do rękawa, niby we właściwym, bo na kresce, ale byłby bliżej tyłu. Dobrze myślę? To trzeba dobrze sprawdzić, bo szkoda pruć.

Zmiany wprowadziłaś takie: tył (2) i jego podszewka miały być takie same i miały stanowić jedną warstwę, u Ciebie jest inaczej. Podszewkę połączyłaś z odszyciem (8). To są spostrzeżenia na podstawie zdjęć, może się mylę : ) nie mam sukienki przed sobą.

--- Ostatnio edytowane 2018-07-14 20:11:45 przez Fides ---
Avatar użytkownika
Świeżynek
Wykroiłam i zszyłam prawy rękaw mam zaznaczony nitką punkt styczny4,Nie ma pomyłki chociaż w tym przypadku. Chyba nie rozumiem jak ta sukienka ma być uszyta.Chyba pójdę z nią do krawcowej.Od tygodnia męczę się z tym tematem i nie wychodzi.
Avatar użytkownika
Świeżynek
Witam, Myślałam nad poradami. Faktycznie popełniłam błąd. Wykroiłam tył jeszcze raz z podszewki i wszyłam wg zaleceń.Dzięki za pomoc.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Anko03 bardzo się cieszę, że znalazłaś rozwiązanie i że ja o tym wiem. To mnie zachęca do dalszego pomagania : D
Powodzenia :3
Avatar użytkownika
Świeżynek
Hej, jak mam ustawić overlock Łucznik 620D żeby ścieg był prawidłowy ? ( chodzi mi o te pokrętła koło talerzyków)
Avatar użytkownika
Świeżynek
Efekt końcowy

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!

69 stron: « < 61 62 63 64 65 66 67 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.