Wersja do druku

131 stron: « < 111 112 113 114 115 116 117 > »

Avatar użytkownika
Świeżynek
Witaj Trinny,
Jestem tutaj zupełnie nowa. Przejrzałam cały Twój post i widzę, ze jest to " wyższa szkoła jazdy".
Moje gratulacje ! Również szyję ale raczej okazjonalnie. Bardzo zainspirował mnie strój indianina i mnicha też. Zresztą wszystko co pokazałaś też mnie zachęca do większego zaangażowania się w pracę przy maszynie. Tym bardziej, że czasami też przygotowuję różne niespodzianki - prezenty dla maluchów i nie tylko. Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Zaglądam i oglądam po raz któryś :). Wszystko śliczne, ale mój nr.1. to ta krótka sukienka ślubna:buzki:
________________________________________________________
Anielska cierpliwość wymaga diabelskiej siły...Dla niektórych osób trzeba uzbroić się w cierpliwość, wyrozumiałość....ewentualnie dobrą patelnię...
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Kochanym moim komentującym-z serca dziękuję!!!Bardzo się cieszę,że zaglądacie,z serca witam nowe osoby!!!
Krótko dzisiaj,bo co tu pisać,moją pasją jest odzież dziecięca,zajmuje więcej czasu niż uszycie sukienki dla siebie...ale lubię szyć dzieciakom.Dwie sukienki różowa i koralowa dla kuzynek.Koralowa dół krojony z koła,amarantowa dół krojony z połowy koła.Dwie większe sukienki dla trochę starszej dziewczynki-są:D:D:D moje

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
No i KARNAWAŁ...Spełniłam marzenie dziewczynki,która chciała się przebrać "za Violettę",kurcze nie znałam zbytnio dziewczyny,bo u mnie przecież chłopak,ale jest internet:D:D:DZdjęcia,filmiki i strój gotowy-na szybko,na jutro...szyłam po nocy:stres:

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Zbieram szczękę z podłogi! :okok:
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
O Trinny, uszyłaś tą sukienkę, na którą ja też mam ochotę,to ta niebieska, piękna jest,ja mam na nią wełenkę brzoskwiniową.
Cudna jest też ta biało-czarna -powiedz czy to też wykrój z burdy?
Sukienki dla dziewczynek śliczne, no i te kolory -piękne.
Sukienki Violetty nie będę komentować...
bo na jej widok moja czternastoletnia już prawie latorośl wydała taki oto jęk, OOOOOO JAAAAAA...............:yyyy:
i zaraz potem
MAAAAAAAMOOOOOOO!!!!!! PLISSS:beczy::beczy::beczy:
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Pięknie szyjesz! Czarno-biała mój faworyt :)
Zestaw "Violetty" - jestem pod wrażeniem!
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Oj tak! Cudne:mniam:
________________________________________________________
Praca rozumna i wytrwała, która nie myśli o zbieraniu owoców w tydzień po siewie, nad przepaściami przerzuca mosty. B. Prus
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Zestaw świetny:oklasky:. Wszystko z resztą :okok:
No i ta niebieska sukienka:) :okok:
________________________________________________________
Anielska cierpliwość wymaga diabelskiej siły...Dla niektórych osób trzeba uzbroić się w cierpliwość, wyrozumiałość....ewentualnie dobrą patelnię...
Avatar użytkownika
Świeżynek
wow, przepiękne sukienki!
________________________________________________________

131 stron: « < 111 112 113 114 115 116 117 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.