Wersja do druku

131 stron: « < 114 115 116 117 118 119 120 > »

Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Ale piękna, soczysta czerwień:) I ta precyzja w szyciu, wszystko tak równiutko! :)
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Dziękuję wszystkim,po przeczytaniu tych wszystkich słów czuję się już całkiem jak nowa....nie mogę jeszcze śpiewać,ale od jutra zaczynam szyć i śpiewać!!!!:muza::muza::muza::muza::muza::muza::muza:
Pokazuję Wam zaległy strój Misia.Powiem Wam szczerze,że jak Misia kocham....tak miałam dość tego stroju....:)Młody co chwila coś dokładał...a te saszety na magazynki...a niech mnie...modlę się żeby już nic takiego nie szyc...trudniejsze to było od sukni ślubnej...a niby takie toto prostokątne....
Michałek ostatnio jest w temacie wojennym.Ogląda "Czas honoru" i z tąd pomysł na strój.Wszystko chciał mieć "jak BRONEK"...

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
C.D.

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Nie znam filmu ( no nie znam, bo mnie w Pl nie ma a jak czytam stronki pl to nie czytam o filmach), ale wygląda na kawał dobrej roboty ta Twoja rekonstrukcja ubioru.

Ćwicz dalej, bo jak sytuacja na Ukrainie nadal będzie się pogrążać, i w Syrii też to będą nam takie ubrania militarne i moro bardzo potrzebne.
Avatar użytkownika
Administrator
Jezus Maria już się boję co mnie czeka w przyszłości! Trinny błagam schowaj gdzieś te przebrania od Michałka - dla Staśka będą za kilka lat jak znalazł ;)
Ja to się nie dziwię, że Misio chce być jak Bronek... Bronek fajny jest :D
Rewelacyjnie spełniasz marzenia syna a jak powiesz, że furażerkę też sama uszyłaś to padam do stóp!
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
OOOoooo kurcze. Świetne. Fajnie mają Twoje dzieci, co wymyślą już mama produkuje:oklasky: Naprawdę podziwiam.:oklasky:

--- Ostatnio edytowane 2015-02-18 12:47:13 przez mmstycha ---
________________________________________________________
Anielska cierpliwość wymaga diabelskiej siły...Dla niektórych osób trzeba uzbroić się w cierpliwość, wyrozumiałość....ewentualnie dobrą patelnię...
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Jezus Maria już się boję co mnie czeka w przyszłości! Trinny błagam schowaj gdzieś te przebrania od Michałka - dla Staśka będą za kilka lat jak znalazł ;)
Ja to się nie dziwię, że Misio chce być jak Bronek... Bronek fajny jest :D
Rewelacyjnie spełniasz marzenia syna a jak powiesz, że furażerkę też sama uszyłaś to padam do stóp!
Sussik furażerkę też...:zly::zly:zjadła mi nerwów wiele,a tak teraz uroczo wygląda...
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Trinny, mój pięcioletni syn pyta się gdzie można zakupić taką broń ? :bezradny:
________________________________________________________
Praca rozumna i wytrwała, która nie myśli o zbieraniu owoców w tydzień po siewie, nad przepaściami przerzuca mosty. B. Prus
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
No piękny mundur o ile o mundurze tak można powiedzieć. Na wszelki wypadek nie pokaże Miśkowi;) Bo Pierworodna męczy mnie o strój Pikachu.
________________________________________________________
"Inteligencja jest jak nogi, masz za dużo to się potkniesz" Terry Pratchett
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Wypisz, wymaluj Bronek :-) Tylko taki jakby... bardziej wyprany i wyprasowany ;-)
________________________________________________________

131 stron: « < 114 115 116 117 118 119 120 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.