Wersja do druku

131 stron: « < 115 116 117 118 119 120 121 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Super. Pamiętam jak kiedyś ja chciałem mieć strój czołgisty. To wspaniałe umieć realizować marzenia swojego dziecka. Po tym widać jak się kocha swoje dziecko. Wiele osób traktuje swoje dziecko jak zabawkę. Ładnie ubrać jak laleczkę i wsio. Tymczasem to dziecko ma się cieszyć, a nie my.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Administrator
Sussik furażerkę też...:zly::zly:zjadła mi nerwów wiele,a tak teraz uroczo wygląda...
O rety to naprawdę leżę...
Michaś Ci dorasta :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Świeżynek
Wiadomość dla Nieczki82 ,

Taką broń dla synka na bal przebierańców kupiła moja moja kuzynku gdzieś w ogłoszeniach. Jak będziesz potrzebować namiary to daj znać popytam.
Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Trinny, mój pięcioletni syn pyta się gdzie można zakupić taką broń ? :bezradny:
Niteczko synek kupił broń w stacjonarnym sklepie.Jest na kulki,ale była jedna jedyna....karton wyrzucony...nawet nie wiem jaka nazwa
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
dziękuję Trinny :)
________________________________________________________
Praca rozumna i wytrwała, która nie myśli o zbieraniu owoców w tydzień po siewie, nad przepaściami przerzuca mosty. B. Prus
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
No nieźle wygląda.

Wtrącę swoje dwa grosze - małe (dziecięce wręcz 52/53/54) rozmiary furażerek i rogatywek można kupic na Allegro za grosze , mogą później posłużyc po rozłożeniu na części jako wzór. U mnie jedna taka leży i czeka na swój czas.

Ewentualnie (rogatywki) mogą posłużyc dziecku do noszenia - tylko trzeba przedtem usunąc orzełka LWP tzw. "Kuricę" :)

Co do "broni" polecam szukac czegoś jak najbardziej zbliżonego do foto poniżej , dwóch najpopularniejszych model z tego okresu (STEN - angielski , ze zrzutów , MP-40 - zdobyczny).


--- Ostatnio edytowane 2015-03-01 10:54:39 przez Benedek ---
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Już wszystko wiem :) Ostatnio jak mąż kupił pistolet na kulki dla syna, to był zachwycony że tak mocno strzela, a nie popatrzył, że to od 18 lat. A miało być dla pięciolatka :/
________________________________________________________
Praca rozumna i wytrwała, która nie myśli o zbieraniu owoców w tydzień po siewie, nad przepaściami przerzuca mosty. B. Prus
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Już wszystko wiem :) Ostatnio jak mąż kupił pistolet na kulki dla syna, to był zachwycony że tak mocno strzela, a nie popatrzył, że to od 18 lat. A miało być dla pięciolatka :/
=http://pl.wikipedia.org/wiki/Airsoft

Takie pistolety od 18 nawet najsłabsze wymagają już stosowanie ochrony oczu ! Bezwzględnie.

Bo następnym fantem do uszycia może byc opaska na oko i strój pirata :(

Ale z drugiej strony przy zachowaniu BHP to świetna rozrywka dla płci obojga. Można wyładowac stres i zrzucic parę kilo...
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Benedek, nie kuś!! Bo na sracie kiku kg by się nie skończyło.

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
No fajna zabawa. Chyba jednak wolę te swoje parę kilo więcej, niż siniaki po tych kulkach. Hula hop lepsze, a jaka przyjemność w oglądaniu hihi:oczko:

Niteczka ja nie zapomnę tych kulek wszędzie w domu, w każdym kącie. A tata i wujek zawsze pierwsi do testowania. Myślałam, że wyrosną (dzieci:) ) to będzie lepiej. Guzik, teraz jest survival. Faktycznie jak czasami wchodzę do ich pokoju to istna szkoła przetrwania :stres:


--- Ostatnio edytowane 2015-03-01 17:45:36 przez mmstycha ---
________________________________________________________
Anielska cierpliwość wymaga diabelskiej siły...Dla niektórych osób trzeba uzbroić się w cierpliwość, wyrozumiałość....ewentualnie dobrą patelnię...

131 stron: « < 115 116 117 118 119 120 121 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.