Wersja do druku

131 stron: « < 112 113 114 115 116 117 118 > »

Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Wspaniale szyjesz. Jestem pod wielkim wrażeniem. Tak skopiować tylko z filmików w necie ... Zdolna "bestia" z Ciebie :)
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Trinny, umiejętność takiego odtworzenia to dar. Pięknie szyjesz, tak klarownie i "czysto".
________________________________________________________
"Inteligencja jest jak nogi, masz za dużo to się potkniesz" Terry Pratchett
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Pięknie uszyte wszystko!

Ale - tutaj odnosząc się do wpisu Magdy - gdyby któraś z moich córek była młodsza i chciała "sukienkę Violetty" albo czyjąkolwiek - to puknęłabym się w czoło :-)

Dzięki temu pukaniu - i szukaniu indywidualności, a nie kopiowaniu idolek - żadna z moich córek nie miała "metkówki" - bardzo zaraźliwej choroby, która rozwija się we wczesnej młodości, a nie wykarczowana przez rodziców w porę - rozwija się i kwitnie do samej śmierci delikwenta, ogłupiając a przy tym pustosząc kieszenie... :-D

Ania
________________________________________________________
Arkę zbudowali amatorzy - Titanica zawodowcy.

http://uczeremchypl.shoper.pl/

http://szycie-z-czeremcha.blogspot.com/

Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Perfekcyjnie skopiować sukienkę na podstawie filmiku... o bogowie, co za poziom! :) Sukienka nie do odróżnienia od tej na zdjęciach. Dziewczyna, dla której było szyte, musiała mieć niesamowitą uciechę :)
A z wcześniejszych strasznie podoba mi się ta koralowa dla dziewczynki :) Jak dobrze, że mam tylko bratanka, nie muszę wyłazić sobie na ambicję, by umieć takie cuda szyć dla dziewczątek ;)
________________________________________________________
http://blackcandyproductions.wordpress.com
www.facebook.com/blackcandyproductions
Avatar użytkownika
Administrator
Ej no w sukienkę Violetty to bym sama wskoczyła :) Jesteś niesamowita - normalnie dobra wróżka :)
Wiesz, wiesz ze wszystko co uszyjesz jest piękne :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Uwielbiam patrzeć na takie prace - są piękne i przede wszystkim inspirujące. To się nazywają umiejętności na najwyższym poziomie. Może potrzebujesz kogoś do sprzątania? ;)
________________________________________________________
http://magdiczka.blogspot.com - moje zmagania z blogowaniem i szyciem ;)
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Pięknie uszyte wszystko!

Ale - tutaj odnosząc się do wpisu Magdy - gdyby któraś z moich córek była młodsza i chciała "sukienkę Violetty" albo czyjąkolwiek - to puknęłabym się w czoło :-)

Dzięki temu pukaniu - i szukaniu indywidualności, a nie kopiowaniu idolek - żadna z moich córek nie miała "metkówki" - bardzo zaraźliwej choroby, która rozwija się we wczesnej młodości, a nie wykarczowana przez rodziców w porę - rozwija się i kwitnie do samej śmierci delikwenta, ogłupiając a przy tym pustosząc kieszenie... :-D

Ania
Aniu masz całkowitą rację!!!Ale dzięki takim szalonym pomysłom dzieci..mam co robić:D:D:D
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM I KAŻDEMU Z OSOBNA ZA MIŁE SŁOWA!Jestem pod wrażeniem,aż chce się szyć...chociaż dziś padłam...i zwątpiłam nawet przez chwilę...Strój ROSZPUNKI mnie zirytował!Szyłam już dużo gorsetów...ale dla sześciolatki pierwszy raz....

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
O Trinny, uszyłaś tą sukienkę, na którą ja też mam ochotę,to ta niebieska, piękna jest,ja mam na nią wełenkę brzoskwiniową.
Cudna jest też ta biało-czarna -powiedz czy to też wykrój z burdy?
Sukienki dla dziewczynek śliczne, no i te kolory -piękne.
Sukienki Violetty nie będę komentować...
bo na jej widok moja czternastoletnia już prawie latorośl wydała taki oto jęk, OOOOOO JAAAAAA...............:yyyy:
i zaraz potem
MAAAAAAAMOOOOOOO!!!!!! PLISSS:beczy::beczy::beczy:
Madzia szyj!!!Sukienka niebieska to wykrój BURDY 9/2014 MOD.122,A SUKIENKA DWUKOLOROWA (NAPRAWDĘ JEST TO CIEMNO SZARY+JASNY RÓŻ)to sukienka z numeru 7/2014 mod113.Oryginalnie to ma krótki rękaw,ja na zimę zrobiłam długi,ale już w marcu obetnę rękawy i będzie super.
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
o Qurczę , strój Roszpunki :-S:-S Czyje to wymagania ? sześciolatki czy mamusi panienki ? Przecież taki strój to dla dziewczynki na jeden raz. W przyszłym roku już będzie za mały :) To może założyć wypożyczalnię strojów karnawałowych :)

Chyba jestem z innej epoki, bo "w moich czasach" przebrania dziecięce na bale nie były takie kosztowne. W każdym bądź razie pracochłonne. Ale trzeba przyznać, że wspaniale uszyłaś :)

131 stron: « < 112 113 114 115 116 117 118 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.