Wersja do druku

20 stron: « < 10 11 12 13 14 15 16 > »

Avatar użytkownika
Świeżynek
Podobają mi się takie marszczone pod biustem wtedy ładnie eksponują brzuszek!
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
ciąża ciążą, a potem... http://demotywatory.pl/4182290/Rodzice-roznia-sie-w-podejsciu-do-dziecka

czy zastanawiałyście się dziewczyny, co będziecie nosić PO urodzeniu się bobaska?

Ja myślałam, ale w ciąży nic nie wymyśliłam, bo stwierdziłam, że kupię po urodzeniu w zależności od tego czy będę karmić czy nie. W efekcie mam teraz 2 brzydkie staniki do karmienia (te ładne są takie drogie :((( ) i nie mogę nosić 90% moich ukochanych letnich sukienek, bo się nie rozpinają z przodu. Kupno nowych ubrań sobie odpuściłam, bo:
1. nie mam czasu ;)
2. jak już mam czas, to moja Mała nie znosi sklepów, więc zakupy przy okazji spaceru odpadają
3. figura i tak się jakiś czas po porodzie zmienia i przyjaciółka mi doradziła, żeby poczekać z pół roku, więc czekam ;)

A jeśli mogę coś doradzić, to polecam zgromadzenie dużej ilości ubrań po domu, których nie żal będzie później wyrzucić. Oprócz staników do karmienia (te koszmarne namioty) najlepiej nosić staniki sportowe (są ładniejsze i wygodniejsze). Aha, przydadzą się też wygodne buty na spacer (w szpileczkach z wózkiem, to tylko panie w reklamówkach chodzą :P) i jeśli chcecie karmić w miejscu publicznym, to duża bawełniana, cienka chusta, pod którą można schować dziecko :D. A i może jakaś wielka, ładna torebka (jeśli nam się nie podobają te z wózków) lub mała na ramię (wtedy dziecko pakuje się do tej z wózka a swoje rzeczy można nosić osobno). A co do reszty ubrań, to zależy od tego jak się szybko wraca do swojej poprzedniej wagi.
________________________________________________________
Moda w praktyce - senczyna.com
Avatar użytkownika
Administrator
Chciałam tylko poinformować, że Staś jest już z nami :) urodził się 22 sierpnia o 4:30 rano siłami natury. Klocuszek prawie 3 kg, 53 cm wzrostu. Jest na cycu co mnie bardzo cieszy :)
Mąż był ze mną przez cały czas i chwała mu za to :D bo lekko nie było ;)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Krawiec-Filozof
HURRRRAAAAAA!!!!!!!!!

Gratulacje!!! Niech się chowa zdrowo i rośnie szybko!
Jak troszkę odsapniesz po powitaniu to napisz coś więcej - czy już coś zbroił, olał kogoś, czy głośno rozrabia itd...:)
Samych najlepszych rzeczy Wam życzę! Całej trójce!
Brawo!:kwiatek::kwiatek::kwiatek::buzki::papa:
________________________________________________________
Maszyna do szycia składa się z:
1. maszyny zasadniczej
2. maszynisty
https://www.facebook.com/Zibiasz
Avatar użytkownika
Pogromca spamerów
GRATULACJEEEEEEEEEEEEEE !!!!!!!!!
dużo zdrowia życzymy i przespanych nocy
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Gratulacje!!!:oklasky:
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ojej, bardzo, bardzo serdecznie gratuluję:buzki::buzki::buzki::buzki::buzki::buzki::buzki::buzki::hura::hura::hura::hura::hura::hura::hura::hura::hura:

Duuuuuużo zdrowia dla Ciebie i pierworodnego a tatusiowi również gratulacje się należą.

--- Ostatnio edytowane 2013-08-24 17:51:56 przez mamamarta55 ---
________________________________________________________
Mowa szczera trwa wiecznie,
lecz fałszywa tylko chwilę.
-Salomon-
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
GRATULACJE!!!

dla dzielnej mamy i nie mniej dzielnego taty.

Wszystkiego dobrego!

Agniszka
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
GRATULACJE !!!

Wszystkiego dobrego dla całej trójki.
________________________________________________________
Porządek powinien brać przykład z bałaganu i robić się sam.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Staś - bardzo ładne imię wybraliście.
Wykończona i szczęśliwa?
Wszystkiego najlepszego dla całej rodziny!

20 stron: « < 10 11 12 13 14 15 16 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.