Wersja do druku

20 stron: « < 9 10 11 12 13 14 15 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
PS a szyłyście coś? :);)


Chyba masz igielnik zamiast serca :D:D

Zbych

żarty się Ciebie trzymają, Zbychu...
:luzik:
pytanie było skierowane do wszystkich ciężarnych z forum

Ciąża to nie choroba, tyko stan fizjologiczny, w którym czasem dają znać o sobie czynniki, które inaczej by się nie ujawniły... jak u Sus, czy wychowawczyni moich chłopców. Ma termin na dniach, pracowała do końca roku szkolnego i była przez miesiąc tylko na zwolnieniu, tak jak Sus - z powodu problemów z nerkami. Da się pracować, jeżeli tylko w pracy ma się dobre warunki i normalnych przełożonych.
Avatar użytkownika
Krawiec-Filozof
No pewnie, że żarty! Jedyne, co mogę zrobić dla przyszłych mam - to próbować je chociaż rozweselić na chwilkę:)
A mój żart, jakkolwiek wieloznaczny, nie był ani trochę złośliwy. Wręcz przeciwnie! :D

Moja eks też pracowała jeszcze 3 tygodnie przed porodem, a przestała dopiero wówczas, kiedy bóle krzyża już zaczęły jej dokuczać na tyle, że mogło to być zauważalne. Bo do samego końca nikt nic nie wiedział :D:D
Pracowała w tym miejscu za krótko i obawiała się utraty uprawnień do macierzyńskiego, dlatego wszystko trzymała w tajemnicy...
Miała ciążę tzw. miednicową, której praktycznie nie było widać, jeśli nosiło się odpowiednie ciuchy. A modne były wtedy np. luźne, zbluzowane na biodrach swetry itp...
Sam poród przebiegł nadspodziewanie gładko i wszyscy byli tym zaskoczeni, włącznie z nią samą :)
Co nie znaczy, że się nie martwiłem... W ciągu jednej nocy zeszły mi z rąk wszystkie kurzajki. Tak samoistnie, z nerwów...
Dla faceta to jest okropne uczucie niemocy, kiedy nie może w żaden sposób pomóc i nawet nie umie współ-odczuwać, bo nie zna tego typu samopoczucia...
A chociaż nie było powodów do obaw, to poród wypadł w noc wigilijną i martwiłem się i tak...:)

Zbych
________________________________________________________
Maszyna do szycia składa się z:
1. maszyny zasadniczej
2. maszynisty
https://www.facebook.com/Zibiasz
Avatar użytkownika
Świeżynek
Niezłe wspomnienia. Jestem ciekawa, czy wszyscy faceci czują taką niemoc i tak dobrze zdają sobie z tego sprawę, bo mam wrażenie, że wielu jest kompletnie nieczułych na to, co dzieje się z ich partnerkami podczas porodu.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
ciąża ciążą, a potem... http://demotywatory.pl/4182290/Rodzice-roznia-sie-w-podejsciu-do-dziecka

czy zastanawiałyście się dziewczyny, co będziecie nosić PO urodzeniu się bobaska?
Avatar użytkownika
Krawiec-Filozof
He he he he! Świetny obrazek! :D:D
Od razu widać, że faceci nie o wszystkim pamiętają i nie pomyślą, że kiedy nosi się dziecko w ten sposób, to mu spadnie czapeczka!:D
________________________________________________________
Maszyna do szycia składa się z:
1. maszyny zasadniczej
2. maszynisty
https://www.facebook.com/Zibiasz
Avatar użytkownika
Administrator
hehehe bombowe zdjęcie :D
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
hehehe bombowe zdjęcie :D
...i trochę przerażające :szok:
________________________________________________________
Mowa szczera trwa wiecznie,
lecz fałszywa tylko chwilę.
-Salomon-
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
ciąża ciążą, a potem... http://demotywatory.pl/4182290/Rodzice-roznia-sie-w-podejsciu-do-dziecka

czy zastanawiałyście się dziewczyny, co będziecie nosić PO urodzeniu się bobaska?

Ja sie nie zastanawialam, zalozylam dokladnie to, co przed!
Z niewielkim okresem przejsciowym...NB w 7 miesiacu ciazy, w metrze uslyszalam "czy moglby sie pan przesunac" Nie zareagowalam. Za chwile znowu "czy moglby..." i wtedy dotarlo do mnie...ciazy prawie do konca nie bylo widac, a dzieciaki byly calkiem spore! Gdyby tak po ciazy ubywalo wzrostu (a nie tylko wagi) to dopiero bym sie cieszyla. Ale coz, nie mozna miec wszystkiego!:jezyk_oko:


--- Ostatnio edytowane 2013-08-04 22:41:25 przez Anna-Maria ---
________________________________________________________
pozdrawiam,
Anna

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Znając swoje ciało, to będę nosić prawdopodobnie ubrania ciążowe. Jestem dopiero w połowie ciąży, a już przytyłam ponad 10 kilogramów. A co będzie za nastepne 4 miesiące? Wolę nawet nie myśleć.
Avatar użytkownika
Świeżynek
Co tam się przejmujecie. Ciąża może być seksowna. Ważne żeby nie było, tak jak na obrazku poniżej. Powodzenia.

20 stron: « < 9 10 11 12 13 14 15 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.