Wersja do druku

20 stron: 1 2 3 4 5 6 7 > »

Avatar użytkownika
Świeżynek
:oczko:
Wiadomość skomentowana przez Susanna :
Ten wątek został przeniesiony z kategorii TECHNICZNIE O FORUM.
Avatar użytkownika
Świeżynek
Drogie koleżanki drodzy koledzy,

mam chęć poznać osoby , które pokazałyby tutaj swoje ciążowe najlepsze ubrania:).
Jestem w 4 miesiącu ciąży i tak sobie pomyślałam, żeby coś uszyć na większy brzuszek i lato....
nie znalazłam wcześniej wątku na temat ubrań ciążowych, stąd ten post.
buziaki
madzik32
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Mi się wydaje, że tworzenie wątku tematycznego poświęconego jednemu rodzajowi ubrań jest niezgodne z logiką wątków krawieckich poszczególnych osób. To tak jakby tworzyć osobny wątek dla spodni, płaszczy, firanek itd. Jakiś czas temu powstał wątek ubrań uszytych na podstawie wykrojów z Burdy i o ile się nie mylę, umarł śmiercią naturalną, bo był sprzeczny z przyjętą logiką wątków osobowych. Wątki osobowe, czyli wątki pokazujące dokonania poszczególnych uczestników forum.
Avatar użytkownika
Świeżynek
Jeżeli komuś nie odpowiada mój wątek to lepiej się nie wysilać i nie zabierać głosu,
nie znalazłam nigdzie takiego wątku , bądź podobnego stąd ten temat.
A jeżeli umrze to trudno zawsze Susi może całkowicie wykasować, ale myślę, że ubrania ciążowe także mogą mieć zastosowanie u osób z brzuchem czy innymi mankamentami figury....
Przykro mi i smutno, mam nadzieję, że się mylisz droga pani.

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
myślę że kto coś ciążowego ma to pokaże, choćby dla inspiracji
ubrania ciążowe są kosmicznie drogie, często można wykorzystać ubrania nieciążowe... moje sukienki letnie- rodziłam w październiku - były kupowane w zwykłych sklepach, fason odcinany pod biustem:) tuniki też są uniwersalne
POZDRAWIAM

--- Ostatnio edytowane 2013-02-26 21:56:55 przez changela ---
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Administrator
Ja myślę, że taki wątek zły nie jest. Faktycznie wątek o wykrojach z Burdy nie przyjął się ale tutaj jednak chodzi o coś innego - o konkretną grupę docelową. Tak samo jak było z wątkiem o ubraniach dla osób niepełnosprawnych. Generalnie przyjął się i osoba zainteresowała otrzymała kilka propozycji ubrań i porad.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Administrator
Co prawda sukienka nie typowo ciążowa ale myślę, że nadawałaby się przez te zakładki na brzuchu. Na początku ciąży może maskować a potem ładnie podkreślać brzuszek.
Wykrój
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Wszystko co ciazowe slubne i na chrzest potraja cene ;/ sukienki ciazowe to moga byc sukienki z ladnie ukladajacego sie materialu model litery A, zeby po prostu bylo miejsce n abrzuszek i zeby sukienka nie krepowala ruchow. A bedzie ja mozna nosic po ciazy i na inne okazje.
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Ponieważ temat ciąży też nie jest mi aktualnie obcy ;), zaczęłam poszukiwać inspiracji do uszycia sobie jakiś ubrań. Najładniejsze znalazłam tu:
http://www.asos.com/Women/Maternity/Cat/pgecategory.aspx?cid=5813&via=top (wreszcie nie namiotowo!).
A jak chcesz szyć to, w Burdzie z lutego 2012 jest kilka wykrojów (fajne spodnie - będę je szyć, ciekawa spódnica, bluzki i tuniki ok i arcynamiotowa sukienka :D:D). http://www.burdamedia.pl/files/wykaz_modeli_2012_02.pdf

Pozdrowienia dla przyszłej mamy!

Drogie koleżanki drodzy koledzy,

mam chęć poznać osoby , które pokazałyby tutaj swoje ciążowe najlepsze ubrania:).
Jestem w 4 miesiącu ciąży i tak sobie pomyślałam, żeby coś uszyć na większy brzuszek i lato....
nie znalazłam wcześniej wątku na temat ubrań ciążowych, stąd ten post.
buziaki
madzik32
________________________________________________________
Moda w praktyce - senczyna.com
Avatar użytkownika
Administrator
Ale ASOS ma ceny :/ masakros :/
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

20 stron: 1 2 3 4 5 6 7 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.