Wersja do druku

20 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
W Burdzie było kilka fajnych wykrojów. Najbardziej sprawdziły się spodnie z karczkiem z dzianiny. Jednak obecna moda, jak już wspomniano, daje sporo możliwości.
Co do Asos, nie mieli modelek w ciąży?! Jakby nie było, sporej części kobiet sylwetka zmienia się w czasie ciąży nie tylko w okolicy pasa. No wiem, wiem chcą sprzedać...
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Świeżynek
Zgadzam się w Asos nie mają ciążowych modelek. Zresztą jak w większości firm prezentujących ubrania ciążowe.
Ze względu na pracę śledzę co nie co o modzie ciążowej i u nich Panie zawsze mają takie zgrabne brzuszki :).
Sama byłam w ciąży i mam do czynienia z dużą ilością kobiet w ciąży i te brzuszki zawsze są nie da się ukryć naturalne.
Ja jak byłam w ciąży sama sobie szyłam ciuszki. Najważniejsze to wygoda. Przy spodniach i spódnicach warto zwrócić uwagę na głęboki podkrój pod brzuszkiem i im mniej cięć, pasków pod brzuszkiem tym lepiej. Jak najdelikatniejsze wykończenie. A na pupie wysoki podkrój, nie ma nic bardziej denerwującego niż spodnie zsuwające się z pupy, albo gdy pas z tyłu kończy się w połowie. Korzystałam z wykrojów Burdy sama je dostosowując. Teraz w Burdzie można spotkać sporo tuniczek odcinanych pod biustem i przymarszczanych, świetnie się do tego nadają. Przeszukam mój stos gazet i postaram podać się podać w których były typowo ciążowe wykroje.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Przeglądając różne strony z ubraniami ciążowymi się zastanawiałam skąd oni biorą ciążowe modelki. Ale w sumie nie wpadłabym na pomysł, że to mistyfikacja ;););). A z resztą czy to ważne jaka jest modelka? Jeśli szukamy inspiracji lub pomysłu na ubranie (biorąc pod uwagę ceny w Asos, to tylko te dwie opcje wchodzą w rachubę), to najważniejsze, że ubranie jest dobrze zaprezentowane i widać jak się układa lub jak jest uszyte.

Dla mnie Asos jest pierwszym miejscem, gdzie ubrania ciążowe są normalne i kobiety nie wyglądają w nich jak cnotliwe namioty (nie wiem skąd ta mania, żeby bluzki/sukienki ciążowe miały koniecznie szerokie rękawy). Nawet udało mi się znaleźć pomysł na sukienkę, którą mam już skrojoną :D:D:D.
________________________________________________________
Moda w praktyce - senczyna.com
Avatar użytkownika
Świeżynek
Witajcie, w przyszłym tygodniu postaram się przysłać zdjęcia ubrań ciążowych jakie zostawiłam sobie po wcześniejszych ciążach, a ciebie Agnieszko proszę byś pokazała jaki masz krój na ubranko:)...
Ja niestety na razie muszę się oszczędzać ale jak tylko będzie lepiej to w końcu szyję sukienko- tunikę na wiosnę i prześlę byście mogły ocenić:)
madzik
Avatar użytkownika
Świeżynek
Na chwile obecną znalazłam dwie Burdy z ciążowymi wykrojami 8/2005 tu była wygodna bluzeczka z odcięciem pod biustem i koszmarne spodnie ogrodniczki. 8/2007 tu były tuniki i spodnie bez jakiegoś szału oraz sukienka nakładana kopertowo, którą osobiście bym nieco przerobiła. Nie do końca moim zdaniem funkcjonalny jest otwarty bok.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ja kiedyś szyłam bluzkę koszulową, nie pamiętam z którego numeru Burdy


--- Ostatnio edytowane 2013-02-14 21:27:22 przez Wiola99 ---

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Świeżynek
Ostatnio szyłam spodnie ciążowe (wykrój z Burdy) dla siostry, więcej przeczytacie na blogu www.szmaragdoweszycie.pl, a tu umieszczam zdjęcia aby pokazać jak wyglądają.

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Świeżynek
Znalazłam jeszcze ciążowe wykroje w Burdzie 6/2010. Z tego numeru szyłam spodnie po drobnej korekcie wykroju sprawowały się dodrze.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Szmaragdoweszycie spodnie fajne :oklasky: Dodam tylko, że ciążowy pas w Twoich spodniach świetnie sprawdza się też do spódnic. Sprawdziłam na sobie, polecam.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Administrator
Mała inspiracja ->KLIK
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

20 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.