Wersja do druku

20 stron: « < 8 9 10 11 12 13 14 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ale zaczęły mi nogi puchnąć. I nie wiem, czy to z uwagi na stan, w jakim jestem, czy ze względy na pogodę, jaka teraz jest. Mojej mamie puchnęły w obydwu ciążach, i mojej siostrze też.
może być i jedno, i drugie. Przy okazji terminowej wizyty - powiedz lekarzowi o tym. Wydaje mi się, że to normalne - byle nie puchły asymetrycznie (mnie spuchła jedna dużo bardziej niż druga, postawiłam na baczność kilku specjalistów:luzik:).
Zatem, o ile możesz i ile możesz - leż na lewym boku :) z nogami na stoliku;) Inne Przyszłe Mamy też: odpoczywać! :buzki::papa::tak: takie gorące dni są trudniejsze dla Was, dodatkowo obciążonych

PS a szyłyście coś? :);)
Avatar użytkownika
Krawiec-Filozof
PS a szyłyście coś? :);)


Chyba masz igielnik zamiast serca :D:D

Zbych
________________________________________________________
Maszyna do szycia składa się z:
1. maszyny zasadniczej
2. maszynisty
https://www.facebook.com/Zibiasz
Avatar użytkownika
Administrator
Wrr a ja nadal walczę z nerką i już wiem, że przestanie boleć dopiero jak urodzę i macica się obkurczy :( Ehhh okropnie upierdliwy ból :(
Manu możesz puchnąć z powodu temperatury, to dość typowe ale lepiej zapytaj lekarza. Potem w 7 miesiącu jak macica się podniesie to będzie Ci się gorzej oddychało :/
Helmut - takie niemiecko brzmiące imię :D Nie no jestem tradycjonalistką i lubię typowe imiona :)

Pajesiu nie puchnę i gdybym tylko mogła to bym siedziała przy maszynie. Na początku ciąży nie miałam weny twórczej ale potem się rozkręciłam. W sumie od stycznia uszyłam 14 ciuszków i maskotki oraz kocyk dla Stasia. Nie chciałam szyć ubrań typowo pod ciążę bo lubię jak są wykorzystane na maxa. Jedynie 4 pary spodni ciążowych w tym jedne krótkie spodenki są typowo na czas ciąży.
A tak to wyszło, że uszyłam:
4 sukienki
4 pary spodni
2 spódniczki
1 bluzkę
i całkiem sporo przytulasiów dla dzieci znajomych -> KLIK
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Administrator
I jeszcze
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Administrator
chyba ostatnie:
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Może to dziwnie zabrzmi z ust kobiety ale jesteś Susanno tak śliczna w tej ciąży, że mogłabym na ciebie patrzeć i patrzeć...:):):)

Życzę duuuuuużo zdrówka:pocieszacz:

--- Ostatnio edytowane 2013-07-06 20:05:52 przez mamamarta55 ---
________________________________________________________
Mowa szczera trwa wiecznie,
lecz fałszywa tylko chwilę.
-Salomon-
Avatar użytkownika
Administrator
Ojj dziękuję ale jakoś się tak ślicznie nie czuję ;) Czuję się ociężała, brakuje tchu i ta boląca nera - cóż takie życie, podobno to minie.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Wiem jak to boli i serdecznie współczuję. Tak bolało, że miałam problemy z oddychaniem.

Trzymam kciuki:pocieszacz::pocieszacz::pocieszacz:

________________________________________________________
Mowa szczera trwa wiecznie,
lecz fałszywa tylko chwilę.
-Salomon-
Avatar użytkownika
Krawiec-Filozof
Wprawdzie bycia w ciąży jeszcze nie testowałem na sobie i nie bardzo mogę sobie wyobrazić, jak to jest:), ale to nie znaczy, że nie współczuję:) Zresztą co innego mogę zrobić? Ani doradzić nic nie mogę, ani pomóc w żaden sposób, ani nawet pocieszyć... Urody komentować też mi nie wypada, komunałów o dumie z misji macierzyństwa też Ci nie będę truł:)
To mogę się tylko przyłączyć do pogłaskania na odległość:pocieszacz::pocieszacz:

Trzymamy za Was garści!

Zbych
________________________________________________________
Maszyna do szycia składa się z:
1. maszyny zasadniczej
2. maszynisty
https://www.facebook.com/Zibiasz
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ja też mogę się przyłączyć do Zbycha, bo nie wiem, co to znaczy taki ból. Ja przechodzę ciążę książkowo. Żadnych bóli, żadnych zachcianek, żadnych objawów ciąży, oprócz zgagi. Nic kompletnie. Kiedy jeszcze nie wiedziałam, że jestem brzemienna, to miałam bóle podbrzusza, jakbym miałam dostać okres lada chwila. Ale jak się okazało, to normalny objaw ciąży. Poza nim i zgagą nie miałam nic. A zgaga mnie piecze po dziś dzień. Cały czas. Zjem cokolwiek, nawet wydawałoby się najbardziej zdrowe rzeczy (np. twarożek, chleb z masłem, kapustę, jabłko ....), a piecze mnie zgaga. Dlatego życzę wszystkim takiej ciąży, jaką ja przechodzę :)

20 stron: « < 8 9 10 11 12 13 14 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.