Wersja do druku

18 stron: « < 11 12 13 14 15 16 17 > »

Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Dzięki wielkie, trochę otuchy mile widziane:)...rozprułam już 1 i zszylam ponownie i jest lepiej...robota głupiego ale jak efekt ma być lepszy to warto...możliwe że tak jest z tymi tkaninami jak piszesz, ale też mnie zastanawia fakt, że jak ciełam kwadraty to czasami wychodziły jakieś takie pokrzywione (nie mam jeszcze takiej wprawy w cieciu, w koncu to moj pierwszy raz ekhm:)...i niby wszystkie byly równe po 21,5cm ale jakies lekko pochyłe. No i tym razem poszłam po łatwiźnie bo nie rysowałam sobie linii po 1cm od brzegu tak jak kiedys (zresztą Ty mi dalas ta rade) tylko szyłam tym razem bez linii, na szerokość stopki i może też to nie jest tak równiutko...jakos przezyje...tylko prucia teraz mam i wsciekam sie bo wszedzie pelno nitek wrrrrrrr a ja nie cierpie paprochów;(
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
polla - gdzie kupiłaś bawełnę ? :) Fajne te kolorki.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Vibeke6 bardzo fajnie Ci wyszło:oklasky:, czasem kwadraty sie nie schodzą, ikk ma rację, niech mąż inne hobby znajdzie a może sam chce pozszywać kwadraty :milczek:

Imp18akurat tę gładką bawełnę kupiłam w http://www.craftfabric.pl
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dzięki wielkie, trochę otuchy mile widziane:)...rozprułam już 1 i zszylam ponownie i jest lepiej...robota głupiego ale jak efekt ma być lepszy to warto...możliwe że tak jest z tymi tkaninami jak piszesz, ale też mnie zastanawia fakt, że jak ciełam kwadraty to czasami wychodziły jakieś takie pokrzywione (nie mam jeszcze takiej wprawy w cieciu, w koncu to moj pierwszy raz ekhm:)...i niby wszystkie byly równe po 21,5cm ale jakies lekko pochyłe. No i tym razem poszłam po łatwiźnie bo nie rysowałam sobie linii po 1cm od brzegu tak jak kiedys (zresztą Ty mi dalas ta rade) tylko szyłam tym razem bez linii, na szerokość stopki i może też to nie jest tak równiutko...jakos przezyje...tylko prucia teraz mam i wsciekam sie bo wszedzie pelno nitek wrrrrrrr a ja nie cierpie paprochów;(
Mnie czasem w ostatniej fazie cięcia nóż ucieka na prawo od linijki i mam takie różki, ale staram się nad tym panować. Myślę, że może pomóc wyprasowanie materiału przed cięciem, albo nawet lekkie nakrochmalenie, wtedy kwadraty powinny być doskonałe.

Prucie to jest robota głupiego, ale bez tego się nie nauczymy - głowa do góry następnym razem wyjdzie lepiej.

Szycie na szerokość stopki na początku wcale nie jest łatwe. Ja mam stopkę z prowadnikiem, który tak jakby obejmuje materiał od prawej strony, ale i tak nie zawsze szwy są idealne - jakby nam Ania powiedziała - ćwiczyć, ćwiczyć, ćwiczyć i wszystko będzie ok.

Czekam na wykończona narzutkę :)
________________________________________________________
Porządek powinien brać przykład z bałaganu i robić się sam.
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Zabieram się do roboty:) dobrze, że jest ciepło to bede rozprówać na balkonie;)przynajmniej sobie nie naśmiece...a wczoraj się na męża lekko sfoszyłam:foch: i dziś już twierdzi, że wcale się nie dopatrywał błędów...facham;)
Spinam sobie agrafkami, może coś uda się ponaciągać:) Bedę zdawać relacje 3majcie kciuki:buzki:
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Normalnie padam! Wszystko wszerz poprółam i już przy kolejnym zszywaniu ŹLE!!!!nie to co trzeba ze sobą zszyłam:zly:...chyba muszę się wyluzować:zmeczony:...idę oglądać TAP MADL :)
...a jutro znowu do zszywania. Ehhh dziewczyny skąd wy bierzecie cierpliwość...chyba że to w waszym przypadku prawdziwa miłość:)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Normalnie padam! Wszystko wszerz poprółam i już przy kolejnym zszywaniu ŹLE!!!!nie to co trzeba ze sobą zszyłam:zly:
:rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl:

śmieję się bo często też tak mam... nie wiem jakbym nie pilnowała i sprawdzała to po z szyciu nagle się okazuje że:
*prawa strona do lewej
* tył do przodu
* pomyliłam wzór jakieś 8 szyć temu
:D:D:D:D:jezyk_oko::jezyk_oko::jezyk_oko::jezyk_oko:

tak więc widzę wszystko idzie jak powinno- jutro na spokojnie popatrz, przymierz,popatrz jeszcze raz i spokojnie zszyj:pocieszacz:
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Vibeke 6 i jak zszyte?

czekam z niecierpliwością na wynik końcowy :)

a teraz to czekam na Martynior bo miała dziś zawitać:hura:
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Marytnior właśnie obmacuje moją maszynę - ta jest wyraźnie zadowolona bo ciągle piszczy :milczek::rotfl:
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Martynior Ty macaczu :zacieszacz:

Bawcie się dobrze :papa2:
________________________________________________________
Porządek powinien brać przykład z bałaganu i robić się sam.

18 stron: « < 11 12 13 14 15 16 17 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.