Wersja do druku

18 stron: « < 12 13 14 15 16 17 18 >

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Vibeke, brawo za wytrwałość :oklasky::oklasky: efekt wart pracy włożonej w prucie :okok: Dla mnie te czerwone wstawki są fajne, bo ożywiają narzutkę, ale ja generalnie lubię mocne kolory.

Karolinka ja też dodałabym czerwień lub zieleń - materiał słodki.

Ja dziś byłam na zakupach - i tak jak przypuszczałam "Osiołkowi w żłoby dano...", ale co nieco przywlokłam do domu, jak nie zapomnę ;) to jutro się pochwalę.

Polla, ta Twoja pracownia bardzo interesująco wygląda.
________________________________________________________
Porządek powinien brać przykład z bałaganu i robić się sam.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Vibeke6 bardzo ładnie wygląda narzutka- kolorystycznie też udanie- właśnie ten czerwony nadaje jej charakteru :oklasky::okok:
Karolinka truskawki smakowite:okok:, jak dziewczyny pisały wcześniej zieleń na pewno nie zaszkodzi :)

Ikk interesująco??:mysli: :)

zrobiłam w końcu narzutkę(na razie górę)dla synka do pokoju bo będzie miał remont- przerobiłam gitary co kiedyś pokazywałam, dodałam turkusu i mylę, że nie wyszło najgorzej:kwadr: Kolory w pokoju będą błękit z szarym i na jednej ścianie tapeta w cyferki o taka(fotka). Do narzutki będzie poducha w gitary i zrobię jedna taka dłuuugaśna na szerokość łózka czyli jakieś 90 cm ale nie mam jeszcze koncepcji do jej wzoru. No i koniecznie zrobię okrągłą poduchę-pufe:)

aa dziś zrobiłam kawałek obrusu- nie dałam rady całego bo... dziś sezon grillowy rozpoczęty:hura::hura::hura::hura: pyyszna kiełbaska mniam
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Świeżynek
Karolinka a co zamierzasz z niej uszyć?
Ja bym dodała czerwien albo zielen:)
no właśnie nie wiem co - jak kupowałam to myślałam o drugim kocu... ale teraz sama już nie wiem

przeszło mi przez myśl by może pościel dla dzieci? ale one takie małe (1rok, 2lata) że prędko by z nich nie korzystały... i mam czarną dziurę we łbie :(
najwyżej będą truskawki leżały latami i czekały aż dzieci podrosną i pościel dostaną :D
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ikk interesująco??:mysli: :)
No przecież nie napiszę, że bym się tam zaraz wprowadziła - tyle miejsca - cudo;)

zrobiłam w końcu narzutkę(na razie górę)dla synka do pokoju bo będzie miał remont- przerobiłam gitary co kiedyś pokazywałam, dodałam turkusu i mylę, że nie wyszło najgorzej:kwadr: Kolory w pokoju będą błękit z szarym i na jednej ścianie tapeta w cyferki o taka(fotka). Do narzutki będzie poducha w gitary i zrobię jedna taka dłuuugaśna na szerokość łózka czyli jakieś 90 cm ale nie mam jeszcze koncepcji do jej wzoru. No i koniecznie zrobię okrągłą poduchę-pufe:)


No i gdzie ta narzutka????????????

Karolinka, a może małe narzutki (takie co to można rzucić na ziemię pod pupę i przykryć) i podusie - szkoda truskaweczek, żeby czekały.
________________________________________________________
Porządek powinien brać przykład z bałaganu i robić się sam.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Obstrykałam moje sobotnie zdobycze :milczek: Szuflada z materiałami się wypełnia, a wena jakoś ucieka :beczy:
________________________________________________________
Porządek powinien brać przykład z bałaganu i robić się sam.

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Podkładki, coby sosu pomidorowego nie było widać;) Rainbow quilt - moje marzenie Różne przeznaczenie
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ikk super materiały- tęczowy zestaw chętnie bym przygarnęła :milczek:
aa miejsca dużo możesz się wprowadzać :D:D:D
już daje fotę narzutki...
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Karolinka a co zamierzasz z niej uszyć?
Ja bym dodała czerwien albo zielen:)
no właśnie nie wiem co - jak kupowałam to myślałam o drugim kocu... ale teraz sama już nie wiem

przeszło mi przez myśl by może pościel dla dzieci? ale one takie małe (1rok, 2lata) że prędko by z nich nie korzystały... i mam czarną dziurę we łbie :(
najwyżej będą truskawki leżały latami i czekały aż dzieci podrosną i pościel dostaną :D
jak masz dużo truskaw to pościel byłaby urocza:okok:...sama bym pod taka spała:) zawsze też możesz wkomponować trusakwy w narzutkę a z tego co zostanie zrobić poduchę okrągłą, zwykłą, lub jedną długaśną- lub inne dekoracyjne przytulaski

kilka pomysłów...foto


--- Ostatnio edytowane 2013-04-23 10:45:45 przez polla ---
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Pollu, świetna narzuta! Brawo.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
:zawstydzony: dziękować
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Polla super wyszła narzuta:) I kolory lamówki bardzo fajnie się komponują z całościa:))):okok:

18 stron: « < 12 13 14 15 16 17 18 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.