Wersja do druku

33 strony: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Masza - gdzie Ty to wszystko trzymasz :krzyk:?
:)jak juz pisalam, na szczescie mam strych bardzo pokaznych rozmiarow, na nim szafe a w szafie stoja sobie tymczasowo bezrobotne egzemplarze, ktore wymieniam w razie zapotrzebowania:ostr:

pzdrawiam serdecznie
Aaa przegapiałm gdzieś :) Kurcze to Ci fajnie, kto chce mi oddać strych ? :(
Avatar użytkownika
Mistrzyni Krawiectwa
Singer 9640, łucznik 743 (drugiego takiego nie widziałam), Overlock Silver Crest, Singery (babci 1913, 1926, 1933), Johan Jax, Fischer Mewa, Freya i zabawki, ale te są bezimienne
________________________________________________________
"Inteligencja jest jak nogi, masz za dużo to się potkniesz" Terry Pratchett
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Witam ja posiadam Lifetec - medion
http://allegro.pl/niemiecka-maszyna-do-szycia-53-programy-i3109021666.html

--- Ostatnio edytowane 2013-03-29 20:35:49 przez princessmalpka ---
________________________________________________________
http://ksiezniczkawbryczesach.blogspot.com/

Nur Frauen mit Tattoos sind sexy
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Witam ja mam łucznik 884,adler 167, renderka przemysłowa dość wiekowa ,podszywarka zoje,owerlock elna344,hafciarka elna 8200 i singera wiekowego starszego od mnie
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
maszyna janome 920
hafciarka janome mb4
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Wiecie co, pocieszyłyście mnie - 4 maszyny to jeszcze nie tak źle, tylko jak to partnerowi wytłumaczyć? :D Chociaż to chyba zależy jeszcze od dostępnej powierzchni użytkowej...
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Stary Singer przedwojenny. Tyle o nim mi babcia powiedziała. :) Drugi był Lifetec. Służył długo, ale zaczął padać. Został zapakowany w pudełko i wylądował na strychu. Bratowa robi do mnie "słodkie oczy" i chce go przytulic. Dostanie jak przejrzy go znawca, co nastąpi za miesiąc. :)
Teraz delektuję się nowym nabytkiem - Pfaff hobby 1142.
Szycie na maszynie jest jak jazda rowerem. Tego sie nie zapomina, ale każdy rower trochę inaczej jeździ. Trzeba sie przyzwyczaić, poznać. Jestem na tym etapie.
Więcej maszyn szyjących nie posiadam. :)
________________________________________________________
Mam złoty charakter. Dlatego taki ciężki. :D
Moja TFUrczość różna
http://teofano.blogspot.com/
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ja od ponad 7 lat szyje na Husqvarnie Huskystar 215. Od kilku dni jestem posiadaczką 30-letniego Pfaffa Creative 1469. Maszyna jest komputerowa, posiada 99 ściegów, w tym ozdobne oraz trzy rodzaje czcionki. Ale jest trochę dziwna: ściegi ozdobne szyje pod spodem materiału :mysli:. Na prawej stronie robi lewą stronę ściegu :yyyy: Tak więc szyjąc-nie wiem jak ścieg wygląda-dopóki nie skończę i nie zajrzę pod spód.
Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Łucznik 466 (tylko do szycia dżinsu się nadaje), Janome 415 (my love forever), a w najbliższych planach olbrzymi przeskok (normalnie szok cywilizacyjny ;)) na Janome 1600P QC (względnie Brother NV550 SE) ;)
________________________________________________________
www.zuchdziewczyna.pl
www.sowiadziupla.pl
www.takielale.blogspot.com
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Łucznik Maria 2002, Silver Crest :)
________________________________________________________

33 strony: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.