Wersja do druku

28 stron: « < 22 23 24 25 26 27 28 >

Avatar użytkownika
Administrator
Mam na kolanach nowe wydanie" Mody na szycie" :mysli: i jak zwykle bez szaleństw :)Trochę klasyki, i co mnie w niej ucieszyło to właśnie rozmiar dla 46 :D
Ja jeszcze u nas nie widziałam. Musze wybrać się do miasta ;) Wiadomo, że jak to u Anny będzie bez szaleństw a właśnie klasycznie :)
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Zaaklimatyzowany
Ja mam już nowy numer Anny bo zamówiłam prenumeratę. Lubię w Annie to, że jest sporo podstawowych wykrojów, które mogą stanowić bazę do własnych przeróbek. Minusem jest to że są duże rozmiary.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ja mam już nowy numer Anny bo zamówiłam prenumeratę. Lubię w Annie to, że jest sporo podstawowych wykrojów, które mogą stanowić bazę do własnych przeróbek. Minusem jest to że są duże rozmiary.
:mysli:no nie wiem, dla rozmiaru 46 i wzrostu 156 cm to niestety ale bieda w kraju :(, jest problem znaleźć coś fajnego, ja wszystko przerabiam pod swój wzrost, bo wzory są na 168 cm :bezradny:Problemu nie było jak się miało naście lat i 96- 66 - 96 i 156 cm :)no ale to już historia :(
Avatar użytkownika
Administrator
Ja mam już nowy numer Anny bo zamówiłam prenumeratę. Lubię w Annie to, że jest sporo podstawowych wykrojów, które mogą stanowić bazę do własnych przeróbek. Minusem jest to że są duże rozmiary.
W Annie bardzo często jest tak, że spodoba mi się wykrój i... jest w rozmiarze 38-40 albo od 40 w górę :) Serce boli ale rozumiem, że osoby z większymi rozmiarami też szukają czegoś fajnego i się pewnie cieszą.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Świeżynek
Ja mam już nowy numer Anny bo zamówiłam prenumeratę. Lubię w Annie to, że jest sporo podstawowych wykrojów, które mogą stanowić bazę do własnych przeróbek. Minusem jest to że są duże rozmiary.
W Annie bardzo często jest tak, że spodoba mi się wykrój i... jest w rozmiarze 38-40 albo od 40 w górę :) Serce boli ale rozumiem, że osoby z większymi rozmiarami też szukają czegoś fajnego i się pewnie cieszą.
Dla mnie to ogromny plus, ze są duże rozmiary :D
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Annę lubię właśnie za klasykę i mój rozmiar. Ryczące 40. :D Namiętnie ją kupuję.
________________________________________________________
Mam złoty charakter. Dlatego taki ciężki. :D
Moja TFUrczość różna
http://teofano.blogspot.com/
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ach, Neue Mode... Burda to była nuda i konserwa przy Neue Mode...

Ania
To prawda. Aż łezka się w oku kręci. Teraz ich wykroje można zakupić tylko przez sklep:
http://www.neuemode.com/
Gosia
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
masz rację co do "neue mode" było to fajne czasopismo :) ale niestety stara Burda miała to "coś"teraz nowa to juz nie to :( brakuje tego ognia i stylu co było w niej kiedyś.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
masz rację co do "neue mode" było to fajne czasopismo :) ale niestety stara Burda miała to "coś"teraz nowa to juz nie to :( brakuje tego ognia i stylu co było w niej kiedyś.
Zgadzam się. W tamtych czasach to nawet Pramo było dobrym czasopismem i szyło się z niego bardzo dobrze.
________________________________________________________
Mowa szczera trwa wiecznie,
lecz fałszywa tylko chwilę.
-Salomon-
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
W biegu wczoraj zakupiłam Annę nawet ją nie przeglądając, wieczorem siadłam i przeglądałam stare i oczywiście nowe wydanie i stwierdziłam że szkoda było kasy bo większość krojów jest tych samych co kiedyś tylko uszyte z innych materiałów czyżby to było wyciąganie kasy z naszych kieszeni i nic po nad to :mysli::uoeee:

28 stron: « < 22 23 24 25 26 27 28 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.