Wersja do druku

25 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Ogromnie mi się podobają te sukienki studniówkowe, są naprawdę efektowne. A spódniczki, pomimo, że klasyczne i proste też są ujmujące i takie kobiece. Pięknie szyjesz, jak zauważyła Panett.

--- Ostatnio edytowane 2010-01-24 23:24:42 przez Wojtek ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Uwielbiam takie spódniczki,zawsze modne i do wszystkiego pasują.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
jeszcze nie skończona, ale zapowiada się interesująco.
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
NO i w końcu , moja pierwsza suknia ślubna
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
ITA, wielkie uznanie i gratulacje. Suknia ślubna jest przepiękna i to ,że jest dwuczęściowa to właścicielka powinna się w niej czuć komfortowo. I ta sukieneczka niebieska też sliczna. Masz dziewczyno talent i korzystaj z tego i aby zarobić i mieć osobistą satysfakcję, że potrafi się robić tak piękne rzeczy. Mnie nieraz przychodzi taka refleksja, że jeżeli nie byłbym krawcem, to może byłbym np.urzędnikiem, technikiem, inżynierem i moja praca gdzieś by się rozpływała, coś bym tam robił. A tak szyjąc piękne suknie, bluzki, żakieciki coś zostawiam po sobie dla konkretnych osób, one mają zadowolenie, a ja tą satysfakcję, że coś umiem. I na tym właśnie polega czar krawiectwa, który wciąga bez reszty.
Jeszcze raz gratuluję i podziwiam....
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Dołączam do grona zachwyconych. Piękna jest ta suknia ślubna. Może jeszcze zbliżenie na te kwiatki z boku?
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
NO i w końcu , moja pierwsza suknia ślubna
a mnie szczególnie spodobało się bolerko, tak ładnie układa się wokół szyi :D
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Suknia ślubna jest cudowna! Bardzo podba mi się to bolerko, pięknie się układa, pasowałoby do mojej sukienki ślubnej :)
Podziwiam ludzi, którzy potrafią szyć tak piękne rzeczy. To są po prostu arcydzieła:)
Ta chabrowo niebieska sukienka jest również prześliczna. Chabrowa korona robi niezłe wrażenie.
Avatar użytkownika
Administrator
Co za ciekawa suknia ślubna! Takiej jeszcze nie widziałam :] Świetna jest, pięknie uszyta i obszyta. I bolerko tez super :)
A niebieska faktycznie interesująca, taka "inna" - ale pozytywnie.
________________________________________________________
* eTasiemka.net - tkaniny i pasmanteria :) rabat10 - z tym kodem zakupy tańsze o 10%

* Susanna szyje - mój blog :)

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ja też muszę dołączyć do zachwytów nad suknią ślubną, bo naprawdę jest delikatna i słodka i po prostu urocza! Świetna robota.
________________________________________________________
Szyję sobie hobbystycznie. :)

25 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.