Wersja do druku

25 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Ładne :) i ten haft dodaje jej uroku .
________________________________________________________
"Nadzieja ma skrzydła ,przysiada w duszy i śpiewa pieśń bez słów "
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Fajna,i kolor też fajny.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
ITA, będę szczera: zazdroszczę Ci tej hafciarki! :p ;)
________________________________________________________
Szyję sobie hobbystycznie. :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Coś starszego , dawno szyłam
________________________________________________________

Załączone obrazy

Obrazy zostały zmienione. Kliknij przycisk 'Opublikuj' aby zapisać te zmiany!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
ITA, Ty naprawdę szyjesz dopiero od 3 lat? Ja w to po prostu nie wierzę... Może zawodowo od 3 lat, ale początki pewnie miałaś wcześniejsze?
Ta sukienka jest super, bardzo bym chciała taką nosić, ale nie mogę, nie z moją figurą.
________________________________________________________
Szyję sobie hobbystycznie. :)
Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Jestem pod ogromnym wrażeniem, jak pięknie szyją nasze forumowe koleżanki np. ITA, Panett. Napawa to optymizmem, że są zwolennicy tradycyjnego krawiectwa i nie poddajemy się tak łatwo zalewowi chińskiej konfekcji.
Tak trzymać, moje miłe Panie !!!!
Polska ma piękne tradycje w branży odzieżowej, można tu dać jako przykłady - bielskie wełny, jedwab z Milanówka, zakłady "Cora"(nieistniejące), Moda Polska(nie istnieje), a wielka szkoda. Tak więc może rozpowszechnienie szycia i zawodowego i amatorskiego zrobi przełom w tej dziedzinie.
Apel do koleżanek zaczynająch przygodę z krawiectwem, nie zrażajcie się, nieraz coś trzeba popruć, przyciąć, ale trzeba szyć !!
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Wojtku, święte słowa!!!
________________________________________________________
Szyję sobie hobbystycznie. :)
Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Jagodo, widzę, że zmieniłaś avatar. Jeżeli na tym avatarze jest właścicielka, to bardzo sympatyczna i ładna osóbka. Podziwiam..............
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Jeżeli na tym avatarze jest właścicielka...
Tak, to ja :D Ale oczywiście Wojtku, zdajesz sobie sprawę, że, jak to kobieta, nie mogłabym przeboleć i na avatarze umieścić swojego NORMALNEGO zdjęcia tylko musiałam umieścić takie, na którym DOBRZE wyszłam (czytaj: lepiej niż w rzeczywistości)... Ach, ta kobieca próżność! ;)Dziękuję za miłe słowa, w każdym bądź razie. A motyle sama malowałam. :)
________________________________________________________
Szyję sobie hobbystycznie. :)
Avatar użytkownika
Mistrz Krawiectwa
Myślę, że kobieta bez kobiecej próżności nie byłaby w pełni kobietą. Jest to nieodłączny, a jakże miły atrybut naszych Pań, tak samo jak chęć pokazania się w pięknej sukni. I za to jesteście kochane, no może nie tylko za to, bo są jeszcze inne piękne damskie zjawiska...Sorry, to trochę nie na temat sukienek i spódniczek !

--- Ostatnio edytowane 2010-02-07 23:25:18 przez Wojtek ---

25 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.