Wersja do druku

6 stron: < 1 2 3 4 5 6 >

Avatar użytkownika
Świeżynek
...a jeszcze mam jedno pytanie :)
koronka, którą obszywasz szwy jest z bawełny?
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Co za cuda, cudeńka! Jakie to śliczne. :)
Niestety, to przekracza moje małe, amatorskie pojęcie... Mogę tylko podziwiać, bo niewiele rozumiem. Tym bardziej podziwiam szczerze. :)
________________________________________________________
Szyję sobie hobbystycznie. :)
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
To Małgosi szycie to już nie mistrzostwo Świata to mistrzostwo Olimpijskie, Wszechświata i całej Galaktyki. Ludzie, przecież to dzieła sztuki! No i Wielkim Światem zapachniało mi w poście z 10.12. Też bym chciała coś uszyć dla Miss Zety-Jones!A co pomarzmy sobie!:D Ps.Coś dawno tu u nas byłaś Małgosiu,mam nadzieję że u Ciebie wszystko ok.
Avatar użytkownika
Niespodzianka
Witaj Małgosiu chcę CI przyznać PALMĘ PIERWSZEŃSTWA.U mnie w mieście za dawnych czasów na literę K....(prawie jak komunia) dawano w tutejszych zakładach tzw.OSCARY KRAWIECKIE a nazywały się tu ZŁOTE IGŁY Zasługujesz na taką nagrodę. Powiem CI, że mnie zainspirowałaś swoim kursem.Bardzo to ciekawie i mądrze pokazałaś.Jeśli nie masz nic przeciwko i jeśli masz czas to bardzo proszę częściej ukazuj nam tego typu instruktaże.Gorąco CIĘ POZDRAWIAM artur
________________________________________________________
  
Artur


Avatar użytkownika
Stara Gwardia
:)

--- Ostatnio edytowane 2010-05-01 05:17:54 przez malgosia ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Co za cuda, cudeńka! Jakie to śliczne. :)
Niestety, to przekracza moje małe, amatorskie pojęcie... Mogę tylko podziwiać, bo niewiele rozumiem. Tym bardziej podziwiam szczerze. :)
Koronka jest stylonowa.Bawelniana jest za droga.To jest zwykla tania koronka taka jak bywa przy haleczkach.
Wazna jast tylko aby koronka byla w miare gesta(przykrywala obciecie materialu).I wazna uwaga.
Koronka musi byc MIEKKA,aby nie drapala skory klientki.

Pozdrawiam.

To miala byc odpowiedz dla Zazu

--- Ostatnio edytowane 2010-05-01 05:16:50 przez malgosia ---

--- Ostatnio edytowane 2010-05-01 05:18:37 przez malgosia ---
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Witaj Małgosiu chcę CI przyznać PALMĘ PIERWSZEŃSTWA.U mnie w mieście za dawnych czasów na literę K....(prawie jak komunia) dawano w tutejszych zakładach tzw.OSCARY KRAWIECKIE a nazywały się tu ZŁOTE IGŁY Zasługujesz na taką nagrodę. Powiem CI, że mnie zainspirowałaś swoim kursem.Bardzo to ciekawie i mądrze pokazałaś.Jeśli nie masz nic przeciwko i jeśli masz czas to bardzo proszę częściej ukazuj nam tego typu instruktaże.Gorąco CIĘ POZDRAWIAM artur
Dzieki.
Mam szczere checi bywac na waszym forum.Ale bardzo mi brak czasu.
Znacie juz mojego bobasa.Ma juz 7 miesiecy.
Wszystko jest u mnie OK.Tylko wracam z pracy i zajmuje sie dzieciakiem,bo corka wrocila do pracy.Kazdy w dzisiejszych czasach prace szanuje ponad wszystko.Nie chcemy dzieciaka oddac w obce rece.
Pozdrawiam.i juz wstyd mi obiecywac,ale bede sie tutaj ukazywac.
Lubie Was.Jestescie swietni.
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Zaniemówiłam....podziwiam tak zdolnych ludzi.To juz sztuka,mozemy Cie zaliczyć do artystów.
Czekamy na jeszcze.:)
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
Wiem że już dawno wszyscy się zachwycali tym co tu zobaczyli ,ale ja jestem tu od niedawna i po prostu ....szok,chyba następna rzeczą za którą się wezmę to będzie gorset,dziękuje za natchnienie:)
Avatar użytkownika
Stały Bywalec
CUDO-nigdy w życiu czegoś takiego nie szyłam:D
________________________________________________________
Każde serce ma ciemne zakątki,gdzie są boleści,głupstwa i szczęścia pamiątki.
Adam Mickiewicz

6 stron: < 1 2 3 4 5 6 >

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.