Wersja do druku

11 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Czemu sprzedawcy nie opisują dokładnie składu tkanin? i innych właściwości (chwyt, miękkość i takie tam). Nie lubię kupować w ciemno.
A poza tym sklepik fajny, zafascynował mnie szczególnie dział z koronkami... :)
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
O rany, kiedyś wpadłam na ten sklep, mam do nich rzut kamieniem :D Nie wiesz czy są skłonni wysyłać próbki przed zakupem?
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Po pierwsze nie mam pojęcia,po drugie też nie mam pojęcia.Ale telefonicznie są komunikatywni.Więc polecam dzwońcie a dowiecie się .Ja czekam na kolejną paczuszkę od nich:)
Avatar użytkownika
Świeżynek
a może ktos wie gdzie kupic tkanine bawełnianą wzór 93 ( jest to tkanina na mundury polowe wojsk lądowych) popularnie zwana łaciatką lub " goratex"
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Weteranka, spytaj może Night Foxa - on szyje militaria, może wie coś więcej...
Avatar użytkownika
Świeżynek
Ja często kupuję na allegro.Wejdz w rękodzieło,szycie i dziewiarstwo i tkaniny.Polecam textilmar,amsti!!!Ale również czekam na inne odpowiedzi w tym wątku!!!!
Witam
od niedawna szyje ,w tej chwili raczej zajełam sie "zbieractwem" tkanin :),kupuje jak cos zobacze ładnego chociaz kawałek ,może z czasem cos z tego uszyję (kupowaniem tkanin zajmuje sie troche dłużej niz szyciem :)),troche szmatek zostało mi po cioci i na nich przeprowadzam drastyczne próby :),ja tez kupuje na allegro
i tez zdarzyło mi sie kupic od uzytkowanika textilmar,amsti, pysia -nie pamietam całej nazwy
Niestety ten pierwszy to jakas porazka ,długo czekałam na wysyłke w koncu tkanina dotarła ale zupełnie inna,u amsti tez robiłam zakupy,za pierwszym razem było ok,ale za drugim,ta sama tkanina niby a rózniła sie jakością.Oni juz chyba teraz ida na ilośc niz na jakośc,duzo komentarzy ale tez duzo negatywów,zaczełam szukać drobnych sprzedawców,bo miewaja ciekawe tkaniny i dobrą obsługę :)
Jakis czas temu robiłam zakupy od uzytkownika (a raczej uzytkowniczki )na allegro o nicku anetta-art,znowu zrobiłam tam zakupy i jak na razie jestem bardzo zadowolona i z jakosci i z efektu wizualnego tkanin,sympatyczny kontakt z panią.
Jeszcze po drodze przytrafił sie jakis uzytkownik ale musze przypomnieć sobie nick :)
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Obejrzałam materiały u tego sprzedawcy, któego poleciła Jeszka, rzeczywiście tanie. Ja mam taki swój sklepik stacjonarny, w którym kupuję tkaniny w granicach 10-20 zł ( oczywiście, nie mówię tu o koronkach, jakiś haftowanych tkaninach, wełnach i tym podobnych). A zdarzają sie i takie po 4-6 zł, dobre kiedy chce się wypróbować jakiś krój. W internecie jeszcze nie zamawiałam tkanin, ale może skuszę się na tego sprzedawcę i coś zamówię. Szkoda tylko, że zdjęcia nie pokazują całego wałka, bo czasem nie widać, czy wzór jest duży czy mały.
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Od siebie mogę polecić użytkownika BAHbKA_u_MAHbKA. Tkaniny są tanie, ale przy tym bardzo dobrej jakości.
Ja również polecam tego allegrowicza - bardzo dobrej jakości materiały za niewielką cenę
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
A metraż się zgadzał? Bo trochę czytałam u niego wśród niezadowolonych, że brakowało centymetrów. Oglądam i oglądam te materiały i coraz bardziej jestem napalona. Ile czasu się czeka?
________________________________________________________
Avatar użytkownika
Stara Gwardia
Monika - metrażu szczerze mówiąc nie sprawdzałam, ale jak odpocznę to potem sprawdzę i dopiszę. Wysyłka jest we wtorek lub czwartek, jeżeli zamówisz np. w środę późno w nocy, to zamówienie pójdzie we wtorek. Ja dostałam bardzo szybko, o ile pamiętam to wysyłka jest tylko kurierem (albo przy zamawianiu większej ilości tylko kurierem), za którego się płaci przy odbiorze.

11 stron: < 1 2 3 4 5 6 7 > »

Zaloguj się aby napisać odpowiedź.